Wola Krzysztoporska

Ustaw lokalizację
Wójt Roman Drozdek Człowiekiem Roku 2018 w powiecie piotrkowskim
Wójt gminy Wola Krzysztoporska Roman Drozdek otrzymał tytułu Człowiek Roku 2018 w powiecie piotrkowskim w kategorii „Samorządność i społeczność lokalna” za rozwój gminy. Na laureata, który przeszedł do finału wojewódzkiego, nadal można oddawać głosy. Głosowanie zakończy się 27 lutego.
Targi edukacyjne w Gomulinie
przedwczoraj, 07:13
Targi edukacyjne w Gomulinie
Czym kierować się przy wyborze dalszej drogi kształcenia? Jaką szkołę wybrać? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań można było uzyskać 8 lutego podczas Gminnych Targów Edukacyjnych, które odbyły się w Szkole Podstawowej im. Ks. Mariana Wiewiórowskiego w Gomulinie.
Wola Krzysztoporska druga w powiecie
Gmina Wola Krzysztoporska na drugim miejscu w powiecie pod względem osiągnięć sportowych. 8 lutego w Starostwie Powiatowym w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się Podsumowanie Sportowe roku 2018, które było okazją, by podziękować sportowcom za ich osiągnięcia, trenerom za wytrwałą pracę i wyróżnić najlepsze kluby i szkoły.
Wola Krzysztoporska: Gminne Zrzeszenie LZS ma nowy zarząd
Kluby i koła sportowe skupione w Gminnym Zrzeszeniu LZS w Woli Krzysztoporskiej wybierały nowe władze. Była to też okazja do podsumowania działań ostatnich lat. A jest się czym pochwalić.
Strażacy z Woli Krzysztoporskiej najlepsi
Druhowie z OSP Wola Krzysztoporska okazali się najlepsi podczas Gminnych Halowych Mistrzostw Strażaków OSP, które 26 stycznia odbyły się w Gomulinie.
"Czołówka" w Kacprowie
04.02.2019 12:25
Do czołowego zdarzenia dwóch pojazdów doszło w poniedziałek ok. 5.30 nad ranem w Kacprowie, w gminie Wola Krzysztoporska. Jak wstępnie ustatlili policjanci kierująca fiatem uno mieszkanka powiatu piotrkowskiego, nie dostosowała prędkości do warunków jazdy i czołowo zderzyła się z kierującą renault laguną. Obydwie kobiety przewieziono do szpitala.
Uczniowie mają swoje szafki
Od niedawna uczniowie Szkoły Podstawowej w Krzyżanowie cieszą się z nowych szafek. Ich plecaki mogą być teraz trochę lżejsze. W ostatnim czasie szkoła została wyposażona w nowe szafki szkolne, do których każdy uczeń ze starszej klasy dostał osobisty kluczyk.
Koncert noworoczny w Woli Krzysztoporskiej
Zasłużeni dla gminy Wola Krzysztoporska uhonorowani zostali podczas koncertu noworocznego, który odbył się w niedzielę, 27 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury.
Wola Krzysztoporska: Kanalizacja w 90% gotowa
W grudniu zakończono prace przy kolejnym odcinku kanalizacji w Woli Krzysztoporskiej. Wykonano nową sieć kanalizacji sanitarnej w ulicy Spacerowej, Letniej, Cmentarnej, Południowej, Działkowej, Krzywej i Fabrycznej o łącznej długości 3 243,31 m.
Są zarzuty dla sprawcy wypadku w Woli Krzysztoporskiej
Sprawca potrącenia, do którego doszło 13 stycznia w Woli Krzysztoporskiej, usłyszał zarzuty prokuratora. 26-letni mieszkaniec tej gminy odpowie za spowodowanie wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat