Wszystkie regiony

Na posiedzeniu Gminnego Zrzeszenia LZS, zgodnie ze statutem, powołana została w Woli Krzysztoporskiej społeczna sekcja piłki siatkowej. W jej skład weszli: Piotr Wojciechowski (przewodniczący), Tomasz Wojtczyk (zastępca), Michał Gaworczyk (sekretarz), Wojciech Wieczorek, Przemysław Stemplewski, Marcin Szymak oraz Rafał Mańkowski.
Co roku ponad 20 bezrobotnym osobom Urząd Gminy w Rozprzy umożliwia zatrudnienie. Przez pół roku wykonują one prace związane z utrzymaniem porządku na terenie gminy.
Tragiczny wypadek na krajowej jedynce
W sobotę rano na drodze krajowej numer 1 w okolicach bazaru w Tuszynie doszło do wypadku, w którym zginęła kobieta potrącona przez nadjeżdzający pojazd.
Z udziałem reprezentacji Komend Powiatowych i Miejskich Państwowej Straży Pożarnej w hali sportowej „Relaks" przy ul. Batorego w Piotrkowie Trybunalskim odbył się finał X Mistrzostw Województwa Łódzkiego Strażaków PSP w Halowej Piłce Nożnej.
Kradła, a winę chciała zrzucić na innych. Do piotrkowskiej komendy zgłosiła się 19- letnia mieszkanka powiatu. Poinformowała policjantów, że jej znajomi trzykrotnie grozili jej pobiciem i żądali pieniędzy.
Kościół parafialny w Wolborzu przez dwieście osiemdziesiąt jeden lat posiadał zaszczytny tytuł kolegiaty. Lokalne władze kościelne właśnie podjęły starania o jego odzyskanie. Rozmawiamy o tym z dziekanem dekanatu wolborskiego i proboszczem parafii Świętego Mikołaja Biskupa w Wolborzu, ks. kan. Grzegorzem Gogolem.
Zarząd Województwa Łódzkiego przyjął listę sportowców, którzy otrzymają stypendia w związku z wynikami osiągniętymi w 2007 roku. To pierwsze tego typu nagrody dla sportowców z Województwa Łódzkiego przyznane przez Urząd Marszałkowski. W budżecie województwa zarezerwowane zostało na ten cel pół miliona złotych.
Bełchatowscy policjanci wyjaśniają okoliczności pozbawienia wolności 23-letniego mieszkańca gminy Bełchatów.
Tomaszów: Śmierć 12-latka
12- latek zginął pod kołami samochodu. Do tragedii doszło we wtorek wieczorem w Tomaszowie, na ulicy Warszawskiej.
W trosce o prawa dziecka
09.04.2008 10:13
Zarząd Oddziału Powiatowego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci informuje o powołaniu Społecznego Rzecznika Praw Dziecka TPD.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat