Wszystkie regiony

Wkręt-met AZS Częstochowa pokonał Jastrzębski Węgiel 3:0 w piątym meczu półfinałowym Polskiej Ligi Siatkówki. Częstochowianie zmierzą się ze Skrą w finale PLS.
Docelowo kilka miejscowości zarówno na terenie gminy Sulejów jak i gminy Rozprza miałoby możliwość odprowadzania ścieków do piotrkowskiej oczyszczalni. Wspólny projekt trzech samorządów zakłada bowiem budowę kanalizacji, na której skorzystaliby wszyscy.
Będziemy mieć izbę wytrzeźwień
Już niedługo Komenda Miejska Policji rusza z remontem kolejnej części pomieszczeń, które będą przeznaczone dla zatrzymanych. Tym razem zatrzymanych w stanie nietrzeźwym. W Piotrkowie – po latach przerwy – znów będzie izba wytrzeźwień.
Kalendarzyk kibica
05.04.2008 12:29
III liga 19 kolejka (sobota - 5 kwietnia) 16:00 - Concordia Piotrków - Freskovita-Ruch Wysokie Mazowieckie
Skra w finale PLS
05.04.2008 12:18
Skra w finale PLS
Mlekpol AZS Olsztyn przegrał drugie spotkanie na własnym parkiecie ze Skrą i odpadł z rywalizacji o mistrzostwo Polski. Wynik play-offu dla Skry 3:1 (22:25, 18:25, 21:25).
Michał Bąkiewicz najlepszym zawodnikiem meczu
Najlepszym zawodnikiem wczorajszego spotkania Mlekpolu AZS Olsztyn z PGE Skrą Bełchatów w II rundzie play-off PLS wybrano Michała Bąkiewicza.
OSiR zaprasza
04.04.2008 14:20

Imprezy organizowane w dniach 07 - 13.04.2008 r.
W hołdzie papieżowi Janowi Pawłowi II oraz na okoliczność trzeciej rocznicy jego śmierci, która przypadła we środę, odbędzie się w Wolborzu 4 kwietnia (w piątek) specjalny koncert. W kościele parafialnym wystąpi Georgij Agratina z Kijowa grający na fletni pana i cymbałach koncertowych. Towarzyszył mu będzie organista, Robert Grudzień z Radomia.
Witamy na portalu ePiotrkow.pl
Zapraszamy do testowania naszego nowego pomysłu – portalu ePiotrkow.
ITD rozpoczęła działalność w Piotrkowie
Od dziś w Piotrkowie zaczyna funkcjonować Inspekcja Transportu Drogowego - pierwsza zamiejscowa delegatura w województwie łodzkim inspekcji drogowej w Łodzi.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat