Wszystkie regiony

Dwie karetki kupił Samodzielny Szpital Wojewódzki - jedną przewozową, drugą z podstawowym wyposażeniem.
Prezydent Bełchatowa podpisał umowę ze Szkołą Główną Handlową na realizację dwuletniego cyklu szkoleń dla bełchatowskich urzędników w ramach projektu "Profesjonalny urzędnik-nowoczesna administracja". Koszt zadania to milion sześćset tysięcy złotych.
Radomsko: Miasto przejęło stadion
Stadion Radomszczańskiego Klubu Sportowego wreszcie przestanie straszyć. Wczoraj miasto, które kilkanaście tygodni temu w wyniku przetargu stało się właścicielem obiektu, przejęło stadion w zarządzanie.
Najpoważniejsza w ostatnich latach awaria wodociągowa w gminie Gorzkowice została właściwie już usunięta. Od niedzieli wody pozbawieni byli mieszkańcy kilku największych ulic w stolicy gminy, a także Urząd Gminy. Wczoraj wieczorem wszystko wróciło do normy.
Gorzkowice: Poważna awaria sieci wodociągowej
- To największa awaria wodociągowa w ostatnich latach - przyznał wójt gminy Gorzkowice Alojzy Włodarczyk. Od wczoraj służby gminne próbują usunąć awarię, jednak jak na razie bezskutecznie. Wody nie ma na ul. Kościelnej, Szkolnej i przyległych.
Będzie druga tura wyborów na wójta w gminie Aleksandrów w powiecie piotrkowskim. W decydującej rozgrywce zmierzą się za dwa tygodnie: Janusz Grzegorz Gural oraz Dionizy Głowacki.
W Wolborzu też grają
03.10.2008 08:57
Pięć zespołów bierze udział w amatorskich rozgrywkach Emik Ligi. Rozegrano już trzecią kolejkę.
Oszukano nas - mówią zgodnie mieszkańcy Gorzkowic. Rząd obiecywał im 100% zwrotów za straty, jakie ponieśli na skutek trąby powietrznej, która przeszła przez region w sierpniu tego roku i zniszczyła im dorobek życia. Tymczasem szkody naprawiają na własny koszt. Szybko okazało się, że wiele zniszczonych elementów było "luksusem".
Bez pozwolenia na budowę i bez zezwolenia konserwatora zabytków. Zdaniem Prokuratury Rejonowej w Piotrkowie sala gimnastyczna w Straszowie to samowola budowlana.
Społeczność gminy Ręczno dba o historię i jej namacalne znaki na terenie miejscowości swojej gminy. Znajduje się tam m.in. stary cmentarz z mogiłami poległych patriotów walczących niegdyś o wolną i niepodległą Polskę podczas powstania styczniowego, a także I i II wojny światowej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat