Wszystkie regiony

Mimo prokuratorskich zarzutów nadal pracował i nadal robił to samo. W kwietniu informowaliśmy o tym, że w jednej ze stacji na terenie powiatu piotrkowskiego 56-letni diagnosta, w zamian za łapówki, przedłużał ważność dowodów rejestracyjnych. Nie potrzebował nawet do tego samochodu, ale pieniężnej wkładki w dokumencie. Wczoraj mężczyzna dopuścił się podobnego czynu.
Sulejów przygotowuje się do inwestycji związanych z modernizacją oczyszczalni ścieków oraz skanalizowania kilku osiedli. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, realizacja tego przedsięwzięcia nastąpi w przyszłym roku.
Nie milkną echa decyzji bełchatowskiego MZK w sprawie zawieszenia kursów lini podmiejskich w tym także tej do Piotrkowa. Przypomnijmy, że od 1 października nie kursują autobusy linii: 22, 1 i 8. Starostwo Powiatowe w Bełchatowie planuje w najbliższym czasie spotkanie w tej sprawie.
Jedna osoba zginęła, a jedna została ciężko ranna. To tragiczny bilans wypadku do jakiego doszło wczoraj po południu w powiecie tomaszowskim.
Bełchatów: Nowoczesne Centrum Dowodzenia
Wczoraj w bełchatowskiej Komendzie Policji oddano do użytku nowoczesne, skomputeryzowane centrum dowodzenia. Tym samym komenda została pierwszą jednostką szczebla powiatowego w garnizonie łódzkim, w której uruchomiono tak skomputeryzowane centrum, współtworzące wojewódzki system zintegrowanych stanowisk kierowania policji.
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej w Łodzi wspólnie z funkcjonariuszami z Tomaszowa Mazowieckiego zatrzymali czterech mężczyzn związanych z oszustwami tzw. metodą na wnuczka, kuzyna czy krewnego. Ich łupem łącznie mogło paść ponad 100.000 złotych.
Tomaszów: Spaliła trzy szczenięta !
Mieszkanka Tomaszowa, bo o niej mowa wrzuciła do paleniska trzy szczeniaki. Zwierzaki spłonęły żywcem.
Ekshumacja ciała i ponowna sekcja zwłok 26-letniego Andrzeja Ż. z podpiotrkowskiej wsi Budków, który został pobity przez 18-letniego Kamila, nie rozwikłała mrocznej zagadki śmierci chłopaka. Oficjalna pisemna opinia dotycząca przyczyny zgonu jeszcze nie nadeszła z Zakładu Medycyny Sądowej w Łodzi, ale dowiedzieliśmy się, że biegły lekarz nie znalazł na ciele zmarłego mężczyzny żadnych mechanicznych obrażeń, od których mógłby on umrzeć.
Lada dzień Urząd Gminy w Rozprzy zacznie wypłacać kolejne pieniądze poszkodowanym w wyniku sierpniowej nawałnicy. W piątek na koncie Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi pojawiła się druga transza pieniędzy, które mają trafić na konto Urzędu Gminy.
Do groźnego wypadku drogowego doszło wczoraj na drodze krajowej numer 8 w powiecie bełchatowskim. W Wincentowie na terenie gminy Rusiec samochód dostawczy zderzył się z ciężarówką. W Wyniku wypadku z obrażeniami twarzy trafił do bełchatowskiego szpitala kierowca dostawczego Lublina.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat