Wszystkie regiony

O tym, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu, przekonał się 20-letni mieszkaniec gminy Moszczenica. Wujek mężczyzny podczas nieobecnosci właściciela sprzedał dwa wozy konne i bramę wjazdową prowadzącą do domu 20-latka, którym miał się opiekować.
Ułańska szarża pijanego kierowcy. Kilkanaście minut zajęło mu zniszczenie trzech samochodów. 22-latek najpierw zderzył się czołowo z nadjeżdzającym lanosem, potem uderzył w hondę. Drogowy pirat zatrzymał się dopiero na zaparkowanym renault. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy.
Moszczenica: Nowe oblicze szkoły w Gazomi
Nowy wystrój dzięki odnowieniu ścian, słoneczne klasy po wymianie okien i bezpieczny dojazd do szkoły. To zadanie jakie w okresie dwóch wakacyjnych miesięcy realizowane jest w Szkole Podstawowej w Gazomi Starej w gminie Moszczenica. Pierwszy dzwonek już za kilka dni, a tymczasem pracy przy remoncie pozostało dużo. Czy zdążą na czas? Dyrekcja placówki jest o tym przekonana.
Wydział Gier Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie rozlosował pary III rundy piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu okręgu. W tej fazie rozgrywek biorą udział już drużyny z III i IV ligi. Jedyna niezrzeszona drużyna-Emik Brudaki zmierzy się z Włókniarzem Moszczenica. Ciekawie powinno być w Gutowie, gdzie beniaminek klasy okręgowej Piotrcovia zagra z czwartoligowym Włókniarzem Zelów.
Nowe, sensacyjne fakty w sprawie zabójstwa piotrkowskiego radnego, właściciela kantoru Wojciecha Kulbata. Jak podaje dzisiejszy "Dziennik" w serii pięciu morderstw właścicieli kantorów mógł uczestniczyć tajny współpracownik policyjnego Centralnego Biura Śledczego.
Okres wakacji poświęcili na remonty w szkołach. Do zakończenie prac pozostało jeszcze półtora tygodnia, bo - jak zapewnia burmistrz Sulejowa Stanisław Baryła - na 1 września wszystko musi być gotowe.
Ponad 310-ciu wystawców z całego kraju zaprezentuje się w ten weekend na błoniach zamku w Bykach podczas już XVII Promocyjno-Handlowej Wystawy Rolniczej "Rol-Szansa". Trwają ostatnie przygotowania.
Konwój przywiózł pomoc
Mieszkańcy powiatu piotrkowskiego na tę pomoc czekali, od kiedy bezlitosny żywioł zniszczył dobytek ich życia. Urzędnicy z Gorzkowic, wiedząc, że ludzie nie chcą zostawiać zrujnowanych gospodarstw, że mają pełne ręce roboty, sami, w eskorcie policji, pojechali wypłacić do ręki zapomogi na odbudowę domów.
Ofiara nie żyje, sprawca wolny
Czteroletni Arek pyta mamę, gdzie jest tata? Dziecko już nigdy nie zobaczy ojca. 26-letni Andrzej, mieszkaniec Budkowa, mąż Patrycji i ojciec 4-latka, został śmiertelnie pobity. Sprawca, 18-letni Kamil K., wciąż jest na wolności. Zarówno rodzina, koledzy zmarłego, jak i mieszkańcy wsi i okolic nie mogą uwierzyć w to, co się stało.
Przydomową fabrykę nielegalnego alkoholu odkryli wczoraj piotrkowscy policjanci na jednej z posesji na terenie gminy Wola Krzysztoporska. W domu 51-letniej kobiety stróże prawa zabezpieczyli kilkaset litrów spirytusu, oraz sfałszowane etykiety markowych wódek, nakrętki i znaki akcyzy - o szczegółach mówi Ewa Żerek z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat