Wszystkie regiony

Coraz mniej bezpiecznie na placach budowy. Drastycznie rośnie ilość wypadków w tych miejscach. W minionym półroczu bieżącego roku w powiecie piotrkowskim, bełchatowskim, tomaszowskim, opoczyńskim i radomszczanskim doszło aż do 9-ciu wypadków, czyli tyle samo co w całym ubiegłym roku. W dwóch przypadkach były to ofiary śmiertelne.
Wyrzucili psa z drugiego piętra, a gdy okazało się, że zwierzę po upadku jeszcze żyje zeszli na dół i dobili czworonoga. Tego bestialskiego czynu dopuścili się mieszkańcy Tomaszowa.
Samorząd Piotrkowa, który w granicach miasta jest zarządcą DK nr 12, naruszył rozporządzenie w sprawie zarządzania ruchem na drogach i spowodował jego zakłócenia - stwierdził w odpowiedzi na interpelację posła Artura Ostrowskiego wiceminister infrastruktury Zbigniew Rapciak.
Sztab szkoleniowy Reprezentacji Polski Mężczyzn w Piłce Siatkowej zdecydował, jaka dwunastka siatkarzy będzie reprezentować nasz kraj podczas finału Ligi Światowej oraz na Igrzyskach XXIX Olimpiady w Pekinie.
Zalew Sulejowski staje się cuchnącym bajorem
Zalew Sulejowski umiera. To jest fakt, który wskazują nie tylko turyści, przyrodnicy, wędkarze, zarządcy i właściciele mniejszych i większych ośrodków wypoczynkowych, ale i śmietanka krajowych naukowców, którzy na co dzień badają liczne zbiorniki wodne.
Woda i ścieki w Rozprzy nie zdrożeją. Wójt Ryszard Witek przekonał do tego Radę Gminy. Rosnące koszty produkcji pokryte zostaną z budżetu gminy.
Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu DK8 z Meszczami zostanie uruchomiona najpóźniej do końca miesiąca.
12 razy interweniowała piotrkowska Straż Pożarna podczas niedzielnej burzy.
Wkrótce proces w sprawie śmierci Kulbata
80 tomów akt, pięć napadów na właścicieli kantorów w południowej Polsce, pięć ofiar śmiertelnych, w tym Wojciech Kulbat, piotrkowski radny prowadzący kantor w DH Sezam. Za te zbrodnie, a także za napaść na dwie kolejne ofiary, które cudem przeżyły, w tym żonę Wojciecha Jolantę K., odpowiadać mają trzy osoby, którym grozi nawet dożywocie. Akt oskarżenia trafił już do sądu.
20-latek był poszukiwany listem gończym od blisko 2 lat. Czekała go odsiadka za drobne kradzieże. Ale wymiarowi sprawiedliwości nie udawało się go ująć.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat