Wszystkie regiony

Mając półtora promila alkoholu w organizmie, wyprzedzał na skrzyżowaniu, uciekał przed policją i przewoził swoje dzieci bez odpowiednich fotelików. To nie fragment scenariusza filmu sensacyjnego, a historia która wydarzyła się naprawdę. 29-letni mieszkaniec Piotrkowa, który dopuścił się tylu wykroczeń drogowych prawa jazdy jednak nie straci. Dlaczego? Bo jak się okazało w ogóle nie miał uprawnień do kierowania.
W nocy około godziny 1.30 policjanci z sekcji wywiadowczej piotrkowskiej komendy udali się do miejscowości Przygłów, gdzie miała miejsce kolizja drogowa.
Tomaszowska policja wodna uratowała życie czterem rozbitkom. Wyziębionych i osłabionych deskarzy wyłowiono z wody.
Z ciekawą inicjatywą wystąpiła grupa mieszkańców naszego miasta zainteresowana szeroko rozumianą współpracą międzykulturową. Powołano do życia Stowarzyszenie Współpracy Interkulturowej „Gałązka Oliwna”.
Tiry nie zakorkują Piotrkowa. Przypomnijmy, że po decyzji władz powiatu bełchatowskiego, które chciały wprowadzić zakaz poruszania się samochodów powyżej ośmiu ton drogą powiatową Kącik-Mzurki ruch tranzytowowy miał odbywać się przez Piotrków. Starostwo w Bełchatowie, otrzymało jednak zapewnienie z ministerstwa, że droga Kącik-Mzurki zostanie wyremontowana. Tiry nie będą więc jeździły odcinkiem krajowej "12" między Wadlewem a Piotrkowem i ominą miasto.
Policja sprawdza, kto zabił bociana z Żelechlinka.
Zwłoki kobiety skrępowanej sznurem wydobyto wczoraj ze zbiornika wodnego niedaleko wsi Silnica w gm. Żytno.
Akcja
Dzisiaj o godzinie 11-stej w miejscowości Rusiec na przejeździe kolejowym odbyła się kampania społeczna "Bezpieczny przejazd - zatrzymaj się i żyj".
Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez kierowcę ciężarówki przewożącego butle z gazem było przyczyną zderzenia dwóch samochodów ciężarowych.
Przed czterema laty do ekipy olimpijskiej na Ateny 2004 zakwalifikowało się 12 sportowców z naszego regionu, a wystartowało 10.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat