Wszystkie regiony

Złotą biżuterię oraz dwa tysiące złotych straciła piotrkowianka, która wpuściła do swojego mieszkania obcego mężczyznę w czarnym uniformie.
Zła jakość paliwa przyczyną utraty gwarancji
Jeździsz samochodem na gwarancji? Skrupulatnie zbieraj i przechowuj paragony, a najlepiej rachunki ze stacji paliw za każde tankowanie. Jak ważna może być taka autobiurokracja i jak kosztowna bywa ignorancja przekonał się piotrkowianin Stanisław Gałas, który wyjechał z firmowego salonu nowym renault thalia.
Pobili się o...kluczyki od samochodu
Trzech braci pobiło 25-latka w jednym z barów na terenie powiatu piotrkowskiego. Powodem były...kluczyki od samochodu.
Za 14-ście miesięcy ma być gotowe długo oczekiwane, nowe przedszkole samorządowe w Rozprzy. Na placu budowy rozpoczęły się prace ziemne.
Drogi ekspresowe mogą ominąć Piotrków
Po przegranej batalii o przebieg drogi S8, podobny konflikt interesów szykuje się z drogami ekspresowymi S12 i S74, które w województwie łódzkim mają być gotowe do 2014 roku. Chociaż, wedle rządowych dokumentów, S12 zaczynać się ma w Piotrkowie Tryb., a S74 w Sulejowie, służby marszałka województwa już wytyczyły na mapach zupełnie inny ich przebieg.
Do bardzo groźnego wypadku drogowego doszło tuż przed południem na drodze krajowej numer 1, na skrzyżowaniu w Jeżowie.
Policjanci zatrzymali 30-letniego bełchatowianina, podejrzanego o dokonanie rozboju oraz usiłowanie zgwałcenia kobiety.
Piotrków: Brakuje krwi
30.06.2008 14:27
Centrum Krwiodawstwa w Piotrkowie bije na alarm. W okresie wakacyjnym drastycznie spadła ilość oddawanej krwi. A tego najcenniejszego leku potrzebuje ciągle bardzo wiele osób.
Concordia: Mecze poza Piotrkowem ?
Stadion Miejski Concordii, w obecnym stanie, nie zostanie dopuszczony do drugoligowych rozgrywek.
Emocje związane z występami polskich piłkarzy na Euro 2008 już za nami. Pora wrócić do szarej rzeczywistości. Szarej, ale bliższej, bo piotrkowskiej. Ewentualnie podpiotrkowskiej. Sprawdzamy, ile zarabiają piłkarze w naszym regionie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat