Wszystkie regiony

Chciał udowodnić koledze, że wejdzie bez przeszkód na słup energetyczny. Ten "bohaterski" wyczyn skończył się jednak dla 31-letniego bełchatowianina tragicznie. Rażony prądem zginął na miejscu. Wcześniej wraz kolegą spożywał alkohol.
Nadal nie rozpoczęły się prace projektowe przebudowy i modernizacji Rynku Piastowskiego w Rozprzy. Kolejna propozycja i koncepcja projektanta nie znajduje akceptacji społeczeństwa Rozprzy i radnych gminy.
Piotrków: Bez specjalistów nie ma poradni
Dwie poradnie: neurochirurgiczna i chirurgii naczyniowej zniknęły z mapy miasta. Specjalistów mieszkańcy muszą szukać w Łodzi lub Zgierzu. Kilka przychodni podstawowej opieki zdrowotnej i poradnia medycyny pracy albo zmieniły lokalizację, albo ich zadania przejęły niepubliczne zakłady opieki zdrowotnej. Szpital wojewódzki w Piotrkowie nie ma już też własnej pracowni sekcji zwłok i punktu zaopatrzenia ortopedycznego.
Policjanci chcą ukręcić bat na pijanych kierowców. Bełchatowscy funkcjonariusze zapowiadają, że będzie więcej kontroli pod kątem sprawdzania stanu trzeźwości kierujących. Najbliższe działania już zaplanowali.
Półfinał Pucharu Ekstraklasy
W siedzibie Ekstraklasa S.A. odbyło się dziś losowanie gospodarzy meczów półfinałowych Pucharu Ekstraklasy.
epiotrkow: Pierwsze urodziny portalu
Pierwszy rok za nami. Portal epiotrkow.pl ruszył dokładnie 3 kwietnia 2008 roku.
A było już naprawdę bardzo gorąco, bo dzień przed zakończeniem akcji w bełchatowskim szpitalu całkowicie wstrzymano przyjęcia pacjentów. W tym samym czasie dyrektor placówki zarządził połączenie części oddziałów. Pielęgniarki zmęczone trwającą od dwóch tygodni akcją okupacyjną - najpierw w sali konferencyjnej, później w gabinecie dyrektora, w końcu na korytarzu - odchodziły na zwolnienia, brały urlopy na żądanie. W środę rano takich osób było już blisko dwieście.
Prawie 400 tys. złotych będzie kosztował pierwszy w województwie łódzkim magazyn na czas kryzysu. Pieniądze na ten cel już są, gminy gotowe do współpracy, lokalizacja wybrana, jeszcze tylko przetarg na kupno wyposażenia i zgoda wójta jednej z gmin, na którą prawdopodobnie nie ma szans.
W Piotrkowie, powiecie piotrkowskim, części powiatów opoczyńskiego i radomszczańskiego łódzki oddział Narodowego Funduszu Zdrowia p0dpisał aneksy umów na ratownictwo medyczne na miesiąc. W konkursie na świadczenie usług ratownictwa medycznego startowała zarówno prywatna firma Falck, jak i szpitale, które dotąd zarządzały karetkami. Według komisji konkursowej, żaden oferent nie spełnił stawianych wymogów, miał braki w dokumentach. Uzasadnienie unieważnienia konkursu nie zawiera szczegółów.
Mecz PGE GKS Bełchatów przeciwko Śląskowi Wrocław powinien być ozdobą 22. kolejki Piłkarskiej Ekstraklasy. Wynik piątkowej konfrontacji może zadecydować o zweryfikowaniu planów jednej z tych drużyn, co do realizacji swoich celów w obecnym sezonie. Jednym słowem - kto przegrywa, ten praktycznie traci szansę na medal Mistrzostw Polski.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat