Wszystkie regiony

Czy nie zaleje już posesji w Milejowie?
Długotrwale padający deszcz doprowadził do zalania wielu terenów w powiecie piotrkowskim. Z takim problemem zmagali się również mieszkańcy Milejowa w gminie Rozprza. Teraz sytuacja powinna ulec zmianie.
Uderzył w sygnalizator – trzy osoby w szpitalu
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na „Gierkówce” w okolicy Wolborza.
Cztery osoby trafiły do szpitala na skutek wypadku drogowego do jakiego doszło dzisiaj rano w okolicach Kosowa w Gminie Moszczenica.
Lokalne podtopienia - poziom wody ciągle wzrasta
O 35 centymetrów na Pilicy i o 30 centymetrów na Luciąży zostały przekroczone stany alarmowe. Poziom wody cały czas przybiera.
44-latka porwał nurt rzeki – trwają poszukiwania
Policja poszukuje 44-latka który wpadł wczoraj do rzeki w gminie Aleksandrów. Na miejsce udały się wszystkie służby ratunkowe.
Sprawdź kiedy możesz odebrać dokument, na który czekasz. Pomysł Starostwa Powiatowego w Piotrkowie daje taką możliwość.
Zaledwie pięciu centymetrów brakuje do przekroczenia stanu alarmowego na Luciąży w Przygłowie.
W miniony weekend doszło do dwóch wypadków drogowych, w których ranne zostały trzy osoby. Policjanci zatrzymali też 14 nietrzeźwych kierowców, którzy mieli od 0,5 do blisko 3 promili alkoholu w organizmie.
G. Sulejów: Zlikwidowano plantację konopi
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi zlikwidowali plantację konopi indyjskich w gminie Sulejów.
Jest duża szansa na to, że w Wolborzu jesienią oddane zostanie do użytku boisko wielofunkcyjne w ramach rządowego programu „Moje boisko – Orlik 2012”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat