Wszystkie regiony

Zespół Liber będzie gwiazdą trzydniowego Rodzinnego Festynu "Podklasztorze 2009", który organizują wspólnie: Urząd Miasta w Sulejowie, Miejski Ośrodek Kultury oraz Miejska Biblioteka Publiczna.
Elektrownia nad Zalewem?
13.08.2009 10:42
Elektrownia nad Zalewem?
Czy w powiecie piotrkowskim wybudowana zostanie elektrownia jądrowa? Rząd rozpoczął starania, aby także Polska dołączyła do krajów dysponujących energią atomową. Na liście gmin branych pod uwagę jako lokalizacje elektrowni znalazł się Wolbórz. - To na razie luźno rzucona propozycja - informuje wójt gminy Henryk Sęk. - Wolbórz wchodzi w skład lokalnej grupy skupiającej 6 gmin pod nazwą "Dolina Pilicy".
Wyjeżdżając poza granice naszego miasta na wypoczynek, należy pamiętać nie tylko o materacu, piłce i dobrym humorze. Warto nie zapomnieć również o dokumencie, dzięki któremu, w razie konieczności, będziemy mogli skorzystać z bezpłatnej opieki zdrowotnej
Uczestniczka pieszej pielgrzymki wtargnęła pod koła samochodu,prowadzonego przez 35-latka, który nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Kobieta trafiła do szpitala. Do wypadku doszło dzisiaj rano w Skotnikach w gminie Aleksandrów.
Jak się okazuje miniony 2008 rok, mimo kryzysu, nie był aż taki zły. 62 podatników z terenu Piotrkowa i powiatu osiągnęło dochód przekraczający milion złotych.
- Nie wiem czy jeszcze kiedyś podejmę ponowną próbę złożenia dokumentów do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z wnioskiem o to, aby Wolbórz stał się miastem - przyznał Strefie FM wójt gminy Henryk Sęk.
Wszyscy, którzy chcą zdobyć zawód technika rolnika, technika logistyka, bądź technika bhp powinni skorzystać ze specjalnej możliwości, które stwarza Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szydłowie, placówka publiczna o kilkuletnim doświadczeniu w prowadzeniu szkół dla dorosłych oferująca bezpłatne wykształcenie.
Półtora promila wydmuchał w policyjny alkotest kierowca opla, który podczas wykonywania manewru wymijania zderzył się z...kombajnem. Do kolizji doszło w miejscowości Wilkucice Duże.
ZUS wypłaca coraz więcej zasiłków chorobowych. Jak się okazuje przyczyna jest prosta. Pracownikom bardziej opłaca się iść na zwolnienie niż na bezrobocie. Przez pierwsze półrocze Zakład Ubezpieczeń Społecznych wydał na zasiłki ponad 3 miliardy złotych. To o miliard więcej niż rok wcześniej.
Wykorzystując nieuwagę pracownika okradli stację paliw. Do zdarzenia doszło w nocy na stacji gazowej w gminie Wola Krzysztoporska. Dwaj młodzi złodzieje długo łupem jednak się nie nacieszyli.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat