Wszystkie regiony

 Piłkarze nie grają, ale sportowych emocji nie zabraknie dzięki szczypiornistom i siatkarzom
Piotrkowianin zmierzy się w sobotę we własnej hali ze Stalą Mielec. Początek tego spotkania o godzinie 18.00. Godzinę wcześniej siatkarze Kasztelana Rozprza - także we własnej hali - rozpoczną mecz z LKPS Borowno.
Kolejna plenerowa siłownia w gminie Wolbórz
To już trzecia na terenie naszej gminy plenerowa siłownia. Urządzenia zamontowane zostały tym razem w Swolszewicach Dużych, na terenie rekreacyjnym, gdzie jest już boisko i plac zabaw.
Znęcał się nad żoną. 54-latek z gminy Grabica odpowie też za rozbój i posiadanie broni
Znęcał się nad żoną, posiadał broń i amunicję bez zezwolenia. 54-letni mieszkaniec gminy Grabica został już aresztowany. Grozi mu nawet 12 lat więzienia.
W budynku OSP Krzyżanów wybuchł pożar [ćwiczenia strażaków]
Przypadkowy przechodzień zauważył dym wydobywający się z budynku OSP w Krzyżanowie. Zawiadomił straż pożarną. Z budynku trzeba było ewakuować kilka osób, niektóre w stanie ciężkim. Na szczęście to były tylko ćwiczenia zorganizowane przez Zarząd Gminny OSP w Woli Krzysztoporskiej w uzgodnieniu z Komendą Miejską PSP w Piotrkowie Trybunalskim.
Wystawa gołębi rasowych w Moszczenicy
27 gatunków gołębi rasowych będzie można podziwiać w najbliższy weekend w Moszczenicy. Wystawa rozpocznie się o godzinie 8.00 w hali sportowej przy ul. Spacerowej 15.
Tragiczny wypadek w powiecie radomszczańskim. Zginął 35-latek
35-letni mężczyzna zginął w wyniku wypadku, do którego doszło w czwartek w nocy na drodze K-1 w pobliżu Szczepocic.
Jedna osoba ranna w wypadku na wysokości Honoratowa
Dwa samochody osobowe zderzyły się na drodze nr 74 w gminie Sulejów.
Dariusz Magacz wicestarostą piotrkowskim
Decyzję w tej sprawie podjęli radni powiatowi podczas czwartkowej sesji. Wybrano też wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Piotrkowskiego.
Zapisz się na kurs i zostań sędzią piłkarskim
Nabór na kurs dla kandydatów na sędziów piłki nożnej prowadzą członkowie Zarządu Wydziału Sędziowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim. Zajęcia, które rozpoczną się w styczniu, będą miały formę ciekawych wykładów prowadzonych przez doświadczonych sędziów.
OSP Rękoraj z lepszym wyposażaniem
Nowy sprzęt - częściowo sfinansowany przez Urząd Marszałkowski - otrzymali strażacy z jednostki OSP w Rękoraju. Bardzo im się przyda, ponieważ ta jednostka znajduje się w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym i tamtejsi strażacy są pierwsi na miejscach wypadków, do których dochodzi na drogach pomiędzy Głuchowem a Piotrkowem Trybunalskim.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat