Wszystkie regiony

Kolejny Orlik zostanie oddany do użytku w powiecie piotrkowskim. Trwają ostatnie prace przy budowie wielofunkcyjnego boiska w Sulejowie.
Wczoraj wieczorem funkcjonariusze policji zatrzymali 25-letniego mieszkańca Bełchatowa. Miał przy sobie 13 dilerek z amfetaminą.
Ciało 9-letniego chłopca wyłowiono wczoraj ze zbiornika wodnego w miejscowości Antoninów w gminie Sławno. Policjanci ustalają dokładne przyczyny śmierci dziecka.
Ukradł samochód na oczach właścicielki, długo jednak łupem się nacieszył bowiem w trakcie pościgu został zatrzymany przez tomaszowskich policjantów.
Nawet do 5 tysięcy złotych dotacji mogą otrzymać mieszkańcy gminy Kleszczów, inwestujący w ekologiczne źródła ciepła: kolektory słoneczne albo pompy ciepła. Inwestycje takie zostaną dofinansowane z pieniędzy Gminnego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kleszczowie.
Mieszkańcy Sulejowa oraz okolicznych miejscowości chcą, aby droga krajowa numer 12 była bezpieczniejsza. Nie ma miesiąca, żeby nie wydarzyła się tam tragedia. Niedawno śmierć pod kołami tira poniosło dwóch mężczyzn.
Do tragedii doszło wczoraj w Łazach Dużych. Pijany nastolatek jadący motocyklem zabił pieszego.
IX Dożynki Powiatu Piotrkowskiego przeszły do historii. Na stadionie w Czarnocinie zgromadziło się wczoraj kilka tysięcy osób, które uczestniczyły w dorocznym Święcie Plonów.
Mieszkańcy Moszczenicy i Gajkowic zaprotestowali przeciwko zapowiadanej likwidacji stanowiska dróżnika na najbardziej ruchliwym przejeździe kolejowym.
Ponad 19 milionów złotych dofinansowania otrzyma Sulejów ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na modernizację oczyszczalni ścieków.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat