Zdjęcia Wiosna
Spieszmy się kochać wiosnę

Długo kazała na siebie czekać, dlatego cieszmy się póki trwa. Wiosna najpiękniejsza jest oczywiście w piotrkowskich parkach.

Zapraszamy do oglądania zdjęć wykonanych w parkach: im ks. Poniatowskiego, Belzackim i Jana Pawła II.

 ...

 
Piotrkowskie kocie
Wiosna to okres wzmożonej pracy w piotrkowskiej Fundacji Miasto Kotów. To czas opieki nad kocimi maluszkami, również tymi niesamodzielnymi, osieroconymi lub wyrzuconymi przez człowieka...
 
Koncertem zespołu Rail, który uczestniczył w programie "Must be the music", rozpoczęła się koncertowa wiosna w klubie Insomnia.
 
Wiosna na Bugaju
Chłodne, a nawet nieo mroźne ranki, były w ubiegłym tygodniu rekompensowane słoneczną pogodą.
 
Wiosna Żaków 2013

Parada studentów do Amfiteatru Miejskiego podczas Juwenaliów 2013

 
Focus Mall: Weekend pod znakiem mody
Było modnie, stylowo i kolorowo. W sobotę i niedzielę do piotrkowskiej galerii Focus Mall zawitały najnowsze trendy sezonu wiosna - lato 2011. Profesjonalne stylistki udzielały porad i konsultacji. Zaprezentowane zostały najnowsze trendy z wiosennych kolekcji sklepów znajdujących się na terenie Focusa...
 
Wiosna w regionie piotrkowskim - pierwsze oznaki
Koniec zimy nieuchronnie się zbliża. Czy ktoś zauważył już pierwsze oznaki wiosny w Piotrkowie lub poza granicami miasta? Jeżeli tak, zapraszamy do umieszczania zdjęć w konkursie programu "Magiel" Strefy FM oraz portalu epiotrkow.pl. Dla laureatów przewidziano nagrody.
 
Wreszcie wiosna zagościła  na Ziemi Wolborskiej
Wiosna, jak zwykle, to pora roku, gdy przyroda budzi sie do życia, a wokół nas zaczyna robić sie ładnie, optymistycznie i ciepło. Zmiany dokonują się nie tylko w przyrodzie, ale rownież na drogach - oczyszczanie, malowanie, itd. Kilka fotografii z nieustających zmian w Wolborzu.
 

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat