Życie to kabaret – dlaczego lubimy oglądać kabarety?

Kraj Czwartek, 16 stycznia 20200 2649
Niemalże wszyscy lubimy oglądać kabarety. Żarty, ironiczne spojrzenie na świat polityki, dystans do własnej osoby, do całego społeczeństwa czy mentalności, oraz drwiny ze stereotypów  pozwalają nam spojrzeć z boku na siebie i swoje otoczenie. Kabarety to nie tylko zabawne skecze, ale również inteligentny przekaz z przymrużeniem oka oraz efektowna oprawa muzyczna.

Jeśli masz ochotę na potężną dawkę śmiechu, kup bilety na kabaret i wybierz się na występ, który jednocześnie sprawi salwy śmiechu i skłoni Cię do refleksji.

Kabaret Młodych Panów w nowym programie

"To jest chore" tytuł najnowszej propozycji Kabaretu Młodych Panów. Prezentowane żarty oscylują wokół rozmaitych kwestii społecznych, które obserwujemy codziennie i niejednokrotnie nas oburzają, doprowadzają do frustracji czy wywołują niezadowolenie. Nowy program kabaretu pt. "To jest chore" dotyczy głównie szeroko pojętych relacjach między ludźmi kpiąc z absurdów, bezsensu i nietypowych zdarzeń, których doświadczamy w kontaktach z innymi. Zgodnie z teorią Zygmunta Freuda, iż „nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani" kabaret bierze na warsztat ludzi z ich przywarami, małostkowościami i różnymi wadami. Spektakl obfituje w śmieszne skecze i trafne puenty, a także w znakomite, pełne ironii piosenki kabaretowe. To znakomity kabaret, który pozwoli nam z dystansem spojrzeć na otaczające nas zdarzenia i ludzi. Sprawi również radość, która jest podstawą dobrego humoru.

Kabaret Nowaki - nieustające salwy śmiechu

Kabaret Nowaki łączy kreatywne skecze z energetycznym przesłaniem trójki artystów: Adrianny Borek, Kamila Piroga i Tomasza Marciniaka. Artyści kabaretowi znani już jako gospodarze Polskiej Nocy Kabaretowej oraz Płockich Nocy Kabaretowych, występowali już w kilku produkcjach telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo. To kabaret, który słynie z bezpośredniości i interakcji z publicznością, która z reguły jest trudna,  a jednocześnie staje się inspiracją do tworzenia kolejnych żartów. Najnowsza propozycja kabaretu to premierowy spektakl zatytułowany „Za granicą żartu”. Przenosi on publiczność w zupełnie inny, niemalże kosmiczny wymiar powodując niezmiennie uśmiech oraz wybuchy śmiechu wśród widzów.

Kabaretowy Dzień Kobiet – uśmiech na święto

Jeśli chcesz sprawić radość swojej żonie, narzeczonej czy dziewczynie zaproś ją na Kabaretowy Dzień Kobiet na katowickiego Spodka. Wystąpi siedmiu znanych i cenionych artystów i błyskotliwy prowadzący. W spektaklu wezmą udział kabaret Ani Mru-Mru, Cezary Pazura, Ewa Błachnio wraz z zespołem Muzikanty, Kabaret Czesuaf, Łowcy B. , a także Kabaret Młodych Panów i Mariusz Kałamaga. Zapowiada się wieczór fantastycznej zabawy pełen dowcipnych skeczów i wybuchów śmiechu. W strefie VIP’owskiej dostępny jest poczęstunek, a także płyta DVD oraz zapewnione miejsce parkingowe, a także gadżet i pamiątkowy identyfikator.

Występy satyryka Marcina Dańca

Marcin Daniec należy do najpopularniejszych satyryków wśród polskiej plejady kabaretowych twórców. Artysta otrzymał liczne nagrody, a przez swoich sympatyków zyskał tytuł „Satyryka Wszechczasów”. Artysta tworzy świetny kontakt z publicznością, dzięki czemu zapewnia interakcję i sprawia, że wszyscy bawią się doskonale. Jednym z jego wspaniałych programów jest spektakl noszący tytuł „Marzenia Marcina Dańca” tryskający humorem i bezbłędnymi dialogami.

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat