Żołnierze pomogli w przeprowadzce

ePiotrkowTomaszów Środa, 24 marca 20213 1774
Żołnierze 9. Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej i 25. Brygady Kawalerii Powietrznej pomogli pensjonariuszom Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego z Tomaszowa Mazowieckiego. Mundurowi wzięli udział w ich przeprowadzeniu do jednego z tomaszowskich DPS-ów.

Ładuję galerię...

 

- Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim i Tomaszowskie Centrum Zdrowia zwróciło się do nas z wnioskiem o wsparcie w przeniesieniu pensjonariuszy i wyposażenia z Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego do Domu Pomocy Społecznej nr 2 w Tomaszowie. Wspólnie z 25. Brygadą Kawalerii Powietrznej zadysponowaliśmy siły i środki do przewiezienia mieszkańców i wyposażenia zakładu opiekuńczego. Nasi żołnierze od roku są zaangażowani w takie działania, posiadają odpowiednie przygotowanie i doświadczenie, aby transport dla tych osób był bezpieczny i jak najmniej uciążliwy – powiedział ppłk Marcin Siudziński, zastępca dowódcy 9. Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej.

 

Przeniesienie pensjonariuszy było konieczne ze względu na remont starego budynku. 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

his. ~his. (Gość)24.03.2021 08:38

A co tam robią strażacy z PSP- zdjęcia? Chyba ,że żołnierze z kawalerii powietrznej zmienili umundurowanie ,może celem zmylenia "wroga"

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat