Żołnierze organizują wyprawkę szkolną dla dzieci z Kosowa

Strefa FMTomaszów Piątek, 15 listopada 20195 2377
"Zeszyty i kredki dla Kosowa" to nazwa akcji zainicjowanej przez żołnierzy siódmego batalionu 25. Brygady Kawalerii Powietrznej. Tomaszowscy wojskowi chcą skompletować szkolne wyprawki dla jak największej liczby dzieci zamieszkujących w Kosowie, gdzie jeszcze do niedawna trwała wojna domowa.
Żołnierze 25BKPow wielokrotnie organizowali już akcje dla najmłodszych / fot.: archiwum ePiotrkow.pl

Najbardziej potrzebne są nowe zeszyty, długopisy, ołówki i kredki. Żołnierze zachęcają również do sprezentowania dzieciom maskotek. Wszystkie materiały można przekazywać do Sekcji Wychowawczej Jednostki Wojskowej przy ul. Piłsudskiego 72 w Tomaszowie Mazowieckim.

 

Informacji na ten temat udzielają ppor. Paweł Budnik oraz st. szer. Marta Grabalska pod numerem telefonu: 261 167 784.


Akcja zbierania przyborów szkolnych i pluszaków potrwa do 1 grudnia.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Podlicki ~Podlicki (Gość)15.11.2019 15:40

Tylko dla dzieci z Kosowa ? Czy dla uczniów całego obwodu szkolnego "Moszczenica".

31


gość ~gość (Gość)15.11.2019 10:46

Kosowo to kraj muzułmański. Jak po pieniądzę to potrafią wyciągać rękę do "niewiernych" jak nazywają każdego który nie wyznaje ich religii "pokoju". Niech sobie szukają pomocy u bogatych szejków z Arabii czy innych Emiratów.

31


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat