ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Żłobek przyjazny maluchom

Środa, 04 września 2019 1364
Od 1 września 2018 roku rodzice maluchów z Piotrkowa Trybunalskiego i okolic mogą korzystać z usług Prywatnego Żłobka Magdaleny Jakubiak.

Powstał on na prośbę rodziców zadowolonych z działalności dotychczasowych placówek Pani Magdaleny.
Do żłobka zapraszamy dzieci w wieku od 20 tygodnia do 3 roku życia.


Oferujemy całodzienną opiekę, od godziny 6:30 do godziny 17:00


Naszym priorytetem jest dziecko i jego potrzeby, dlatego kładziemy ogromny nacisk na stworzenie miejsca bezpiecznego i optymalnie dostosowanego do potrzeb Malucha:
- zapewniamy profesjonalną kadrę, odpowiednio przygotowaną, doświadczoną i otwartą na potrzeby i możliwości małego człowieka;
- tworzymy przestrzeń i warunki do wieloaspektowego rozwoju dziecka;
- przygotowujemy dziecko do samodzielności, aby było gotowe do pójścia do przedszkola. Uczymy go podejmowania twórczej aktywności, proponując inspirujące i rozwijające zabawy. Oferujemy zajęcia muzyczne i rytmiczne, dogoterapię, zajęcia plastyczne;
- posiłki są starannie planowane, zdrowe i dopasowane do potrzeb i gustów maluchów;


Nasz żłobek spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa


Dzięki troskliwej opiece i ogromnemu zaangażowaniu cioć oraz całego personelu placówki, dziecko czuje się u nas bezpiecznie, łatwiej przechodzi adaptację , a czas spędzony poza domem mija szybko i w miłej atmosferze. W taki sposób funkcjonują nasze obecne placówki i dołożymy wszelkich starań, go podejmowania n by utrzymać wysoką jakość naszych usług także w nowo powstającym Prywatnym Żłobku Magdaleny Jakubiak.

 


Zainteresował temat?

1

1


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat