Śpiewająca Fantazja na ludowo

Strefa FM Wtorek, 29 października 20190 1944
Festiwal Piosenki Przedszkolnej odbywa się we wtorek w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie. W tym roku pod hasłem Śpiewająca Fantazja- edycja ludowa. Od godziny 9.00 w sali widowiskowej trwają przesłuchania uczestników. Gala finałowa zaplanowana jest na środę na godzinę 17.00

Ładuję galerię...

W tym roku zaproszono również do wspólnej zabawy wszystkie przedszkola, które znajdują się na terenie powiatu piotrkowskiego - Mamy aż 21 podmiotów. Jestem pewna, że wszystkie przesłuchania festiwalowe będą niezwykle wdzięczne i dźwięczne - powiedziała Elżbieta Łągwa-Szelągowska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie. 

 

A już 30 października o godzinie 17.00 w sali widowiskowej piotrkowskiego MOK-u odbędzie się gala finałowa, wręczenie nagród oraz koncert laureatów.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat