Śmiertelny wypadek w Drużbicach

PolicjaBełchatów Poniedziałek, 18 listopada 20194 6742
Kilka minut po 10:00 na drodze wojewódzkiej nr 485 na wysokości miejscowości Drużbice w pow. bełchatowskim doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku zdarzenia samochodu ciężarowego z osobowym śmierć poniósł 65-letni mężczyzna.

Kierujący fordem mondeo 65-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego, jadąc od Drużbic nie zastosował się do znaku STOP i wjechał wprost pod koła ciężarowej scanii, kierowanej przez 63-letniego mieszkańca Jastrzębia-Zdroju. Mężczyzna niestety zginął na miejscu - powiedziała nam nadkom. Iwona Kaszewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie. 

 

Obecnie na miejscu zabezpieczane są ślady. Policjanci pracują pod nadzorem prokuratora. Na miejscu są również strażacy. Na czas usuwania pojazdów z drogi, kierowcy powinni spodziewać się utrudnień w ruchu.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

EP97300 ~EP97300 (Gość)19.11.2019 07:19

"Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jadący od strony Drużbic ford nie zatrzymał się na znaku stop. Z relacji świadków wynika, że kierowca wjechał wprost pod nadjeżdżającą scanie.
Na miejscu zginął kierowca forda, 65 letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego. Kierowca scanii, 63-latek z Jastrzębia Zdroju, nie odniósł obrażeń."

11


gość ~gość (Gość)19.11.2019 06:20

Stop jest gdy włączamy się w drogę wojewódzką 485, która wije się przez Kolonie Drużbice. Od strony Kobyłek w kierunku Kałdun, nie ma praktycznie żadnej widoczności. Wyjeżdża się za każdym razem ryzykując życiem. Ten wyjazd powinien być zamknięty. Trochę lepiej widać dojeżdżając do 485 od strony Głupic.

30


LUQ LUQranga19.11.2019 02:11

i to jest coraz bardziej potrzebne by ludzie w już pewnym wieku przechodzili obowiązkowe psychotesty i badania wzroku czy nadają się jeszcze do jazdy samochodem. Czy już czas najwyższy przesiąść się do komunikacji publicznej

10


gość ~gość (Gość)18.11.2019 13:54

Badania sprawnosciowe i psychotesty dla wszystkich dla chcacych robic prawo jazdy tym bardziej

21


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat