„Chcemy zbudować markę Sulejowa w świecie sportu”

Strefa FMRegion Sobota, 09 marca 20199 3600
18 bokserskich pojedynków obejrzeli miłośnicy tej dyscypliny, którzy przyszli w sobotę do hali sportowej w Sulejowie. Podczas Gali boksu o puchar burmistrza Sulejowa walczyli młodzi zawodnicy i zawodniczki nie tylko z naszego regionu. Włodarze gminy stawiają na sport i zamierzają umacniać markę Sulejowa w tej dziedzinie.

Ładuję galerię...

To była kolejna gala bokserska zorganizowana na terenie gminy Sulejów.

 
- Na ringu w Sulejowie rywalizowali kadeci, juniorzy i seniorzy, a wśród nich medaliści mistrzostw Polski, a nawet mistrzyni Europy juniorek. Chętnie tutaj wracamy, ponieważ w Sulejowie jest świetny klimat - podkreślali Janusz Stabno, rzecznik prasowy Polskiego Związku Bokserskiego i Sławomir Milczarek, sędzia główny gali.

 
- Zależy nam na tym, żeby w świecie sportu zbudować markę Sulejowa, zapraszamy przecież nie tylko bokserów, ale także siatkarzy plażowych. Na terenie gminy działają ponadto kluby siatkarskie i piłkarskie, a od niedawna także sekcja bokserska. Niebawem wybudujemy nową, pasywną halę sportową i będziemy mogli organizować takie wydarzenia z jeszcze większym rozmachem. Sulejów ma w tej dziedzinie duży potencjał – podsumował Bartosz Borkowski, przewodniczący sulejowskiej Rady Miasta.

 
Jedno jest pewne nie była to ostatnia gala boksu zorganizowana w Sulejowie.

 

 

 

 

 

 


Zainteresował temat?

0

3


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ja ~ja (Gość)11.03.2019 14:27

potencjał Sulejowa został już dawno zmarnowany... począwszy od zaniedbanego zalewu, ośrodków wypoczynkowych przy wiktorii, dróg... a jak powstanie obwodnica to Sulejów już zupełnie umrze - tak jak w filmie animowanym pt: "Auta"...

81


gość54321 ~gość54321 (Gość)15.03.2019 08:43

Sportowcy są potrzebni władzy, karierowiczom głodnym sukcesu - do propagandy, aby ustawiali się z nagradzanymi przez siebie sportowcami do wspólnych zdjęć. W obiektach sportowych nie ma nic złego, o ile służą i rozwiązują problemy mieszkańców gminy, podobnie jak z innymi inwestycjami.

100


Leonard ~Leonard (Gość)12.03.2019 14:10

Nawet mi się nie chce strzępić języka jak jest.

90


prawy sierpowy ~prawy sierpowy (Gość)10.03.2019 12:23

Niektórzy nie będą mieli okazji. Poświadczanie nieprawdy w dokumentach w celu osiągnięcia korzyści majątkowej...

91


Ring ~Ring (Gość)10.03.2019 23:00

Z wielkim politowaniem czytam i przyglądam temu co dzieje się w Gminie Sulejów. Pamiętam jak jadąc autem leciała audycja przedwyborcza w lokalnym radiu jak Pan Ostrowski pierwszy raz startował na Burmistrza Sulejowa. Pamiętam doskonale co mówił o terenach wokół dawnej Victorii, o dorzeczu rzeki Pilicy, turystyce etc. Obecnie nie mogę pojąć jak to się stało, że został wybrany na II kadencję. Domki letniskowe, które kiedyś tętniły życiem i przyciągały turystów z całej Polski straszę i doskonale oddają standardy tej gminy. W zamian mamy ciągły bajzel bo załatwić coś w miejscowym urzędzie to istna katorga, chroniczne problemy z wodą (!), ciągłe korki, poziom inwestycji oceniam jako żenujący, o pozyskiwaniu środków unijnych nie ma co pisać. I czym Pan Ostrowski próbuje to wszystko przyćmić? W około szcześciotysięcznej mieścinie funduje Plac Straży za miliony, marzy mu się basen, którego wybudowanie i utrzymanie pochłonie kolejne miliardy a wisienką na torcie mają być gale boksu. Gratuluję Panie Ostrowski! Utracił Pan całkowicie kontakt z rzeczywistością i z niecierpliwością czekam jak odbije się Pan w końcu od dna, ponieważ tylko wtedy nadejdzie szansa żeby ludzie przejrzeli na oczy i ta gmina zaczęła się rozwijać tak jak np. Gmina Moszczenica czy Wolbórz.

111


gość ~gość (Gość)10.03.2019 11:18

Szkoda że Sulejów już dawno przestał istnieć to miasto widmo młodzi stąd wyjeżdżają, nie ma tu perspektyw żadnej pracy, czy nawet rozrywek. Władze usilnie starają się wskrzesić trupa ale nie wiedzą jak się za to zabrać, tereny wokół Victorii stoją zrójnowane, nikt się za to nie chce brać a w tym mieście jak i całej gminie tylko turystyka ma rację bytu, żadnego przemysłu tu raczej nie będzie to niech władze chociaż postawią na turystykę, jeszcze nie jest za późno żeby coś z tym zrobić!!!!!!

90


gość ~gość (Gość)09.03.2019 21:46

Może najpierw należałoby rozwiązać problem wody. Przyjadą do Sulejowa ludzie ze świata sportu a tu bach awaria wodociągu - pękła rura?!!!!

132


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat