Piotrcovia jednak nie zagra z Kamerunem

ePiotrkow Wtorek, 14 listopada 20175 1862
Towarzyskie spotkanie pomiędzy Piotrcovią a reprezentacją Kamerunu w piłce ręcznej nie dojdzie do skutku. Zawodniczki z Afryki mają problem z otrzymaniem wiz.

Pierwotnie reprezentantki Kamerunu, które wezmą udział w grudniowych mistrzostwach świata w Niemczech, miały przylecieć do Polski już kilka dni temu, ale przeszkody formalne im to uniemożliwiły. Sparing z Piotrcovią miały rozegrać 19 listopada o 18.00 w Hali Relax, ale już dzisiaj wiadomo, że ten termin byłby nierealny, a późniejszy nie miałby sensu, ponieważ w najbliższy czwartek piotrkowianki rozegrają ostatni ligowy mecz w tej rundzie. Przypomnijmy, początek spotkania z zespołem Kram Start Elbląg o godzinie 18.00 w Hali Relax.


Zainteresował temat?

0

5


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kibic ~kibic (Gość)15.11.2017 11:58

Od czego zależy czas "prezentowania się" na czele informacji/wiadomości sportowych na portalu "e-Piotrków.pl" ?

20


nogi opadają ~nogi opadają (Gość)15.11.2017 12:00

po co mi mecz jak najważniejsze dla prezesa jest nagłośnienie jak najmniejszej hali wtedy łatwiej będzie ją wypełnić, dlatego obniża poziom sportowy swojej drużyny, nie daj Boże jak dziewczyny poniesie ambicją i zaczną grać jak kiedyś o mistrzostwo, wtedy znowu zaczniemy od nowa przesuwać dach o następne 10mb, pieniędzy ci u nas dostatek i światłych prezesów

50


super zgryżliwy ~super zgryżliwy (Gość)14.11.2017 23:23

Myślałem ze odwołano z powodu niedobrego nagłośnienia (zdaniem prezesa) starego Relax-u i mecz ma być przesunięty o dwa lata, nagłośnienie hali jest najważniejszym czynnikiem konieczności rozbudowy a frekwencja na meczach Piotrcovii wzrośnie bez kłopotliwego dla prezesa wzrostu poziom sportowego jego drużyny, rodzina zawsze przyjdzie i posłucha muzyki a kibice do tego są zbędni. Ps.- po wysłuchaniu argumentacji za rozbudowa RELAX-u

61


gość ~gość (Gość)14.11.2017 18:14

://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-reczna/721697/frekwencja-w-polskich-halach-dobra-kolejka-pgnig-superligi

12


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat