Kolizja w Al. Armii Krajowej

ePiotrkow Utworzono: Środa, 11 października 201723 12381
Warunki na naszych drogach nie są dziś najlepsze. Przed godz. 8 w Al. Armii Krajowej w Piotrkowie doszło do niegroźnej kolizji, w której uczestniczyły autobus Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego i samochód nauki jazdy. Kierowcy, zachowajcie ostrożność!

Zainteresował temat?

8

1


Komentarze (23)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Przepis ~Przepis (Gość)12.10.2017 21:43

Szanowni kierowcy zapoznajcie się z przepisem art. 18.1. Prawo o ruchu drogowym.
Art. 18. 1. Kierujący pojazdem, zbliżając się do oznaczonego przystanku autobusowego (trolejbusowego) na obszarze zabudowanym, jest obowiązany zmniejszyć prędkość, a w razie potrzeby zatrzymać się, aby umożliwić kierującemu autobusem (trolejbusem) włączenie się do ruchu, jeżeli kierujący takim pojazdem sygnalizuje kierunkowskazem zamiar zmiany pasa ruchu lub wjechania z zatoki na jezdnię. Zacznijmy się do tego stosować. Pozdrawiam.

21


gość ~gość (Gość)12.10.2017 22:44

Weźmy również pod uwagę ze to była "L" każdy się uczył kiedyś jeździć i nie raz mu zgasło auto bądź gwałtownie zahamował. Możliwe że mzk nie zachowała odpowiedniej odległości w efekcie czego nie zdążyła wyhamować :)

20


gość ~gość (Gość)11.10.2017 11:25

Jak widze elke która jedzie z prędkością 30 na godzinę w piękny słoneczny dzień i zero aut przed nią to trąbie tak długo jak nie przyspieszy

914


gość ~gość (Gość)12.10.2017 12:51

Witek zapałem ???

01


gość ~gość (Gość)11.10.2017 13:21

Nie RAZ i nie dwa miałam sytuacje ,ze musiałam odbijać ,bo MZK wyjeżdżając z zatoczki wyjeżdżała prosto we mnie. I owszem przepisy mówią,ze MZK się przepuszcza,ale nie jak jestem na wysokości kierowcy. A druga rzecz jest taka,ze sposób w jaki L jeżdżą to jest tragedia. Jak ja się uczyłam i jechałam w dobra pogodę 40 na godz to dostawalam ochrzan,ze tak wolno. A teraz jeżdżą 30 na godz,a instruktorzy ledwo sami prawko dostali.

77


97-300 97-300ranga11.10.2017 10:36

Ten kto wali od tyłu jest winny.

105


gość ~gość (Gość)11.10.2017 23:47

Ty "Gościu" który trąbisz na elki niedługo będziesz sławny za punkty które uzbierasz. Prawie każda L wyposażona jest w kamerę. Pozdro baranie

73


gość ~gość (Gość)11.10.2017 18:41

Ludzie to ewidenta wina kierowcy autobusu wiec prosze niejezdzic po nauce jazdy kazdy kiedys uczyl sie jezdzic a fakt jest taki ze doswiadczony kierowca sie zagapil I udzerzyl w L

100


gość ~gość (Gość)11.10.2017 17:13

Takie głupoty jak piszecie to aż sie nie chce czytać, elką zatrzymał się na czerwonym a kierowca mzt-ki nawet nie zareagował. A co do poruszających się Elek to pamiętajcie "kozacy" że każdy kiedyś z was się uczył jezdzić, a to że Word jest w Piotrkowie to nie jest wina Elek tylko nasze kochanej władzy.

80


gość ~gość (Gość)11.10.2017 15:43

No to tak jak jest napisane na drzwiach auta. JUŻ ZDAŁEŚ !! gratulacje !

40