ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Łóżko domek - odkryj nowe możliwości w urządzaniu pokoju dla dziecka

Środa, 08 stycznia 2020 1744
Pokój dla dziecka wymaga bardzo szczególnego przygotowania. Urządzanie pokoju dla dziecka jest zadaniem nieco trudnym i skomplikowanym zwłaszcza dlatego, kto nie ma zmysłu kreacji wnętrz. Współcześnie w tym względzie istnieją bardzo szerokie możliwości aranżacji pomieszczenia. W sklepach są dostępne bardzo różnorodne akcesoria do pokoju dziecięcego.

Teddyroom to sklep, w którym można dokonać zakupu bardzo zróżnicowanych i przydatnych w każdym dziecięcym pokoju elementów. W tym asortymencie znajdziemy:

- łóżka,

- krzesełka,

- stoliki,

- huśtawki,

Szczególnym zapotrzebowaniem cieszą się łóżka domki. To nowość na rynku, która bardzo szybko zyskała popularność i tym samym wielu swoich zwolenników.

 

Praktycznie i z pomysłem

 

Łóżka dla dzieci mogą mieć bardzo różne formy. Zasadniczą ich funkcją jest oczywiście umożliwienie im zapewnienia odpowiedniej powierzchni do snu. Łóżko dziecięce w formie domku daje połączenie miejsca przeznaczonego do snu wraz z miejscem przeznaczonym do zabawy oraz do nauki. W tym łóżku każde dziecko będzie z ochotą przebywać i zasypiać. Łóżko to nie zajmuje zbyt dużej powierzchni, jest typowym meblem kojarzonym z pokojem dziecięcym. Poza tym jest to mebel bezpieczny dla każdego dziecka.

 

Bezpiecznie i wygodnie

 

Łóżka domki dają zupełnie nowe możliwości w zakresie urządzania pokoju dziecięcego. Są one produkowane w bardzo różnych rozmiarach oraz w bardzo bogatej kolorystyce. Podstawowymi łóżeczkami domkami są te o wymiarach 140x70 oraz 160x80 cm. Jest to wystarczająca powierzchnia, aby móc mówić o wygodzie, swobodzie oraz bezpieczeństwie.

Łóżeczko dla dziecka jest wykonane z naturalnego drewna. Można je nabyć w kolorze naturalnym, ale powodzeniem cieszą się także łóżka białe, niebieskie oraz różowe. W procesie produkcji nie używa się żadnych toksycznych farb, środków impregnacyjnych oraz lakierów. Na dowód tego, że jest to bardzo bezpieczne rozwiązanie, należy wskazać na to, że owe łóżka znajdują swoje miejsce również na dziecięcych oddziałach szpitalnych. Każde łóżko domek jest oczywiście wyposażone w stosowny materac, który jednakże kupowany jest oddzielnie.

 

Materac zapewniający bezpieczeństwo

 

Materac w łóżku powinien być wygodny. Szczególne znaczenie ma to w odniesieniu do dzieci. Materace firmowane przez Teddyroom są nie tylko wygodne, ale ponadto również bezpieczne, zapewniające zdrowy sen. Są one wykonane z różnych materiałów. Przede wszystkim mowa jest o bardzo wytrzymałej i elastycznej piance poliuretanowej.

Ponadto należy także wskazać na:

- materace piankowo- kokosowe,

- materace strefowe,

Każdy z materacy posiada atest o nazwie OKO- Tex Standard 100. Jest on gwarantem pełnego bezpieczeństwa. Atest ten to gwarancja tego, że kręgosłup dziecka podczas snu nie jest narażony na niewłaściwe ułożenie, a tym samym na powstawanie niebezpiecznych napięć i nacisków na rdzeń kręgowy.

Wszystkie meble do pokoju dziecięcego, jakie można nabyć na rynku, powinny w głównej mierze być bezpieczne. Łóżka domki to nowość na rynku, która stanowi dla dzieci bardzo ciekawe miejsce do zabawy i spędzania tam czasu. Są to meble nowoczesne, wytrzymałe, bezpieczne i stanowiące idealne wyposażenie każdego pokoju dziecięcego. Firma Teddyroom posiada na swoim magazynie określoną ilość tych łóżek, toteż po złożeniu zamówienia i opłaceniu towaru czas oczekiwania na przesyłkę nie jest długi. Istotnym faktem na pewno jest to, że łóżka domki są wysyłane także poza granice Polski, cieszą się powodzeniem także w innych krajach. To z pewnością jest bardzo dobry pomysł na to, aby odpowiednio, z gustem i nietuzinkowo móc urządzić pokój swojego dziecka. Łóżka te można tutaj nabyć w bardzo przystępnej cenie, a tym samym jego zakup nie jest zbyt dużym obciążeniem dla budżetu.

 


Zainteresował temat?

0

1


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat