Łódzkie lepsze od świętokrzyskiego

Strefa FM Czwartek, 28 kwietnia 20161 1887
W bezpośrednim pojedynku tych drużyn, rozegranym w ramach Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, nasza reprezentacja złożona z badmintonistów Kolejowego Klubu Sportowego Ruch Piotrków Trybunalski, Uczniowskiego Klubu Sportowego Korona Pabianice oraz Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, zdobyła więcej punktów niż reprezentacja świętokrzyskiego (25:18) i zrewanżowała się tym samym za ubiegłoroczną porażkę.
Na zdj. od lewej: M. Danielak, trenerka Dominika Cygan i S. Miler.

Najwięcej punktów dla naszej drużyny zdobyli zawodnicy piotrkowskiego Ruchu Sandra Miler i Maksymilian Danielak. Maks wywalczył dwa srebrne medale w: grze pojedynczej i w deblu w parze z Adrianem Krawczykiem z pabianickiej Korony, natomiast Sandra zdobyła srebro w mikście, grając w parze z Maksem.

Maks jest bratem Mateusza Danielaka, który kilkanaście dni temu zdobył złoty medal mistrzostw Polski juniorów, Mateusz przed laty też wygrywał w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, jak widać młodszy brat podąża jego śladem.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

obserwator ~obserwator (Gość)28.04.2016 21:01

przed mistrzostwami europy tez była straszna napinka na danielaków , po uwalonych mistrzostwach zaległa nagła cisza

21


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat