Łódzkie Spotkania Teatralne ponownie w Piotrkowie

ePiotrkow Czwartek, 24 listopada 20163 2057
Już w najbliższą niedzielę, 27 listopada, w Centrum Idei Ku Demokracji odbędzie się spektakl w ramach 39. Łódzkich Spotkań Teatralnych. Wystąpi Teatr Sztuk z Oleśnicy.

Łódzki Dom Kultury i Centrum Idei „Ku Demokracji” w Piotrkowie zapraszają na spektakl w ramach 39. Łódzkich Spotkań Teatralnych „Sekrety Szekspira”  w wykonaniu Teatru Sztuk z Oleśnicy. Spektakl odbędzie się w niedzielę, 27 listopada o godzinie 17.00 w piotrkowskim Centrum Idei „Ku Demokracji”. Wstęp bezpłatny. Przed spektaklem o godzinie 16.30 odbędzie się forum "Teatralny język obrazu".
Na przedstawienie zapraszają Jacek Sokalski, dyrektor ŁDK oraz ksiądz Mariusz Jersak, rektor kościoła akademickiego Panien Dominikanek
Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kamil ~Kamil (Gość)24.11.2016 22:33

Czemu ŁDK nie współpracuje z naszym MOKiem przecież tam jest idealne miejsce?

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat