Łódzcy Terytorialsi "wymazują" przedszkolaki

ePiotrkowOpoczno Niedziela, 21 czerwca 20202 2618
W ramach uruchomionego mobilnego punktu typu Drive Thru w Ostrowie koło Opoczna wymazy były pobierane od 120 przedszkolaków z placówek z terenu powiatu opoczyńskiego. Dokonywali ich żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej z województwa łódzkiego.

Ładuję galerię...

 Dzieci przyjeżdżały na badanie z rodzicami. Łódzcy Terytorialsi z 9. Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej przygotowali dla maluchów drobne upominki.

 

To nie jedyne działania żołnierzy WOT w ostatnim czasie. Niedawno pomagali oni po nawałnicy w zgierskim szpitalu oraz uczestniczyli w rajdzie motocyklowym, który miał na celu upamiętnienie wszystkich żołnierzy poległych na misjach wojskowych poza granicami państwa oraz tych, którzy poświęcili swoje życie ojczyźnie walcząc o jej niepodległość.


Zainteresował temat?

2

2


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)21.06.2020 17:46

Pani bez pasów, dziecko bez pasów i fotelika, kolejne zdjęcie podobnie, no po prostu brawo, że pobieramy wymazy i ograniczamy tym samym potencjalne ryzyko rozprzestrzeniania Covid-19, a jak to się ma do bezpieczeństwa dzieci w samochodach?

22


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat