Łączy ich Pawłów

ePiotrkowRegion Środa, 17 lipca 20197 2541
W sobotę, 6 lipca na placu rekreacyjno-sportowym w Pawłowie odbyło się spotkanie integracyjne pod hasłem ŁĄCZY NAS PAWŁÓW z okazji połączenia dwóch miejscowości Pawłów Dolny i Pawłów Górny w jedno sołectwo Pawłów.

Był grill, pyszne przekąski, ciasta przygotowane przez mieszkańców sołectwa, a także tańce pod chmurką i małe rozgrywki sportowe. - Serdecznie dziękuję za tak liczne przybycie i pomoc w organizacji imprezy integracyjnej wszystkim mieszkańcom sołectwa Pawłów - dodaje sołtys sołectwa Pawłów Emilia Kułak wraz z Radą Sołecką.

 

Organizatorami spotkania byli: sołtys, Rada Sołecka i mieszkańcy sołectwa Pawłów.

 

 

(materiały: UG Wola Krzysztoporska) 


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

fgty ~fgty (Gość)16.08.2019 09:35

raczej podzielił nie połączył...malowanie trawy na zielno

10


hehahah ~hehahah (Gość)18.07.2019 10:05

gty - masz rację! ani się tak nie kochają jak na fotkach, ani nawet dzień dobry nie odpowiedzą, ani nie chcą takiej sołtyski jak jest wybrana

30


PpPpP ~PpPpP (Gość)19.07.2019 13:16

Macie racje co do połączania bo nikt go nie chciał, ale nie mieliśmy na to żadnego wpływu. Może i nie chcieliście takiej Pani Sołtys ,ale tak naprawdę nic nie zrobiliście w związku z tym, ani nie było żadnej konkretnej kandydatury, która warta była uwagi.

20


Pawłów rules ~Pawłów rules (Gość)18.07.2019 09:17

A ja mam w placu 50-cio letniego świerka, którego sadzonkę przywiozłem właśnie z Pawłowa. Drzewo sielskie, jest jednocześnie domem paru rodzin ptasich.

20


gty ~gty (Gość)17.07.2019 11:59

Nie prawda: mieszkańcy jednego Pawłowa nie chcieli połączenia. Zgłaszali swoje uwagi, zbojkotowali....bo wiedzieli że z góry już zostało wszystko rozstrzygnięte.
Proszę nie malować trawy że wszystko jest ok, wszyscy się kochają i pasuje im zmiana.
JEST ODROTNIE.

41


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat