ŁDK zaprasza na Forum Poetów i koncert Doroty Miśkiewicz

ePiotrkow Środa, 28 września 20161 2534
W najbliższy piątek, 30 września, w piotrkowskim Centrum Idei "Ku Demokracji" spotkają się poeci z naszego regionu i zaśpiewa Dorota Miśkiewicz. W ramach 2. Forum Grup Poetyckich Województwa Łódzkiego „Kwadra-tura” odbędą się także warsztaty poetyckie.

Ładuję galerię...

  Łódzki Dom Kultury i Centrum Idei „Ku Demokracji” zapraszają poetów profesjonalnych, poetów-amatorów, jak i wszystkich miłośników poezji na 2. Forum Grup Poetyckich Województwa Łódzkiego „Kwadra-tura”, które odbędzie się już w najbliższy weekend 30.09.-1.10. w siedzibie Centrum w Piotrkowie przy ulicy Rycerskiej 3. - To spotkanie ma na celu skupienie wokół Łódzkiego Domu Kultury ludzi utalentowanych, których pasją jest pisanie, przede wszystkim jednak poetów. Także tych piszących "do szuflady". Chcemy by Forum z czasem stało się wydarzeniem cyklicznym, na stałe wpisanym w kalendarz kulturalnych imprez naszego województwa - mówi Jacek Sokalski, dyrekytor ŁDK.  
  W programie 2. Forum Grup Poetyckich Województwa Łódzkiego odbędą się między innymi: wernisaż wystawy książek artystycznych prof. Andrzeja Mariana Bartczaka (30.09., godz.17.30), premiera książki Arlety Cłapy „Kursywą po niebie” (30.09., godz.18.30), koncert Doroty Miśkiewicz (30.09., godz.20.30), czy turniej jednego wiersza (1.10., godz. 10.30). Ponadto w ramach Forum będzie można wziąć udział w warsztatach poetyckich i spacerach po mieście.
 Szczegółowy program dostępny na stronie: www.ldk.lodz.pl.
 Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny!


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Filozof ~Filozof (Gość)28.09.2016 11:30

Sokalski działa a nasz MOK?

21


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat