Zwłoki kobiety w rzece Rakówce

PolicjaBełchatów Poniedziałek, 11 listopada 20190 10900
Ciało 68-letniej kobiety wyłowiono z rzeki Rakówki w Bełchatowie. Według nieoficjalnych informacji, zwłoki zauważyli dwaj nastolatkowie, którzy poinformowali służby. Okoliczności śmierci wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.
fot. KPP Bełchatów

Bełchatowska policja otrzymała zgłoszenie 10 listopada po godzinie 15. CIało z wody wydobyli strażacy z PSP Bełchatów. Funkcjonariusze ustalili, że jest to 68-letnia bełchatowianka, której syn zgłosił zaginięcie kobiety 7 listopada. Poinformował wtedy, że kobieta ostatni raz widziana była przed dniem Wszystkich Świętych. Jak podaje oficer prasowy bełchatowskiej policji, 68-latka miała problemy finansowe i z tego powodu często nie przebywała w domu. 


Prokuratura zdecydowała o zabezpieczeniu ciała zmarłej do badań. Przyczyny i okoliczności śmierci kobiety wyjaśni sekcja zwłok.


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat