Zwłoki 28-latka znalezione w gminie Ręczno

ePiotrkowRegion Niedziela, 21 czerwca 20202 15703
Tragiczne odkrycie we wsi Łęg Ręczyński w gminie Ręczno. Martwy 28-latek został znaleziony w niedzielę (21 czerwca) przez członka jego rodziny w rowie melioracyjnym.

- W niedzielę około godz. 7 dostaliśmy zgłoszenie od członka rodziny zmarłego o tym, że znalazł w rowie melioracyjnym niedaleko domu zwłoki 28-letniego mężczyzny. Na miejscu wykonane zostały oględziny. Na polecenie prokuratora ciało zostało zabezpieczone, a dokładną przyczynę śmierci poznamy po sekcji zwłok - powiedziała nam Dagmara Mościńska z piotrkowskiej komendy policji. Według wstępnych ustaleń, do tragedii mogło dojść wskutek nieszczęśliwego wypadku.


Zainteresował temat?

7

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)25.06.2020 09:01

Nieszczęśliwie złamał sobie nos i podbił oczy..

20


gość ~gość (Gość)22.06.2020 18:29

Kovit

32


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat