Zuchwała kradzież i zatrzymanie po niespełna 15 minutach

PolicjaBełchatów Wtorek, 24 listopada 20201 5801
Tyle czasu potrzebowali policjanci, by zatrzymać 22-latka, który w niedzielne popołudnie, 22 listopada, ukradł ze sklepu dwie butelki wódki po czym wsiadł w swojego golfa i odjechał. Kwadrans później upojonego alkoholem mężczyznę zatrzymali mundurowi z Zelowa. Alkomat wskazał po badaniu półtora promila.
fot. pixabay.com / lechenie-narkomanii

Mężczyzna najpierw zasłonił twarz maseczką i wszedł do sklepu w miejscowości Bujny Szlacheckie. Zza sklepowej lady wyciągnął alkohol, wsiadł do auta i odjechał. Kasjerka opisała policjantom zarówno samochód, jak i wygląd złodzieja. Mężczyzna nie odjechał daleko. Wraz z pasażerem zatrzymał się w pobliskim lesie, by wypić zawartość skradzionych butelek. Biesiadę przerwali policjanci.

 

Okazało się, że 22-latek miał ponad półtora promila alkoholu w organizmie. Do tego mężczyzna miał orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Teraz mieszkaniec Zelowa odpowie za jazdę po pijanemu, za co grozi mu kara do 5 lat więzienia. Za kradzież 22-latek dostał mandat.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

sdfsfd ~sdfsfd (Gość)24.11.2020 11:15

Dostał mandat za kradzież... no kara taka, że się nie pozbiera.

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat