Zryw wolnych serc w amfiteatrze miejskim

ePiotrkow Piątek, 13 czerwca 20142 2215
W sobotę 14 czerwca młodzi ludzie zintegrowani w działaniach promujących modę na życie wolne od uzależnień włączą się w obchody „Ogólnopolskiego Głosu Profilaktyki 2014” zainicjowanego przez społeczność programu Komendy Głównej Policji „Profilaktyka a Ty”.

W amfiteatrze miejskim w Piotrkowie o godz. 16.00 rozpocznie się happening. Wszystkim uczestnikom odczytana zostanie odezwa społeczności Pat, po której nastąpi główny punkt programu „Zryw wolnych serc” realizowany w tym samym czasie i w tej formie w całym kraju. Symbolem tej wolności jest bicie serc wolnych od przemocy, uzależnień i obojętności na drugiego człowieka. Wydarzeniu towarzyszyć będą występy zespołów muzycznych Amatorskiego Ruchu Artystycznego MOK.

Współorganizatorami piotrkowskiego spotkania profilaktycznego są: Komenda Miejska Policji w Piotrkowie, Urząd Miasta w Piotrkowie oraz Miejski Ośrodek Kultury.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ddd ~ddd (Gość)14.06.2014 12:49

Piwo będzie sprzedawane czy trzeba przynieść własne?

30


Irenka ~Irenka (Gość)13.06.2014 15:43

Mazur będzie?

12


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat