Zręczni kierowcy walczyli o puchary

Wtorek, 12 sierpnia 20144
Automobilklub Piotrkowski był organizatorem imprezy samochodowej pod nazwą Moszczenica Cup.

Na parkingu przy ulicy Poduchownej odbyły się trzy rundy walki o Puchar Zręczności Kierowców oraz Puchar Driftu. Patronat honorowy nad imprezą objął wójt gminy Moszczenica Marceli Piekarek, który ufundował puchary dla zwycięzców cyklu.

1

1

Gość.. ~Gość.. (Gość)13.08.2014 07:46

"hw" napisał(a):
Nie ważne kto został zwycięzcą tylko najważniejsze że wójt Moszczenicy się pokazał, nawet zdjęcie tak zrobione że tylko jego roześmianą twarz najlepiej widać. Zwycięzcy są mniej ważni.

Tak? A ten człowiek, który właśnie odbiera puchar to nie zwycięzca? Bez względu na to kto i co próbuje w tym mieście zorganizować, to zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie narzekać...

10

tom jaros ~tom jaros (Gość)12.08.2014 18:07

10 lipca odbył się finał cyklu imprez MOSZCZENICA CUP - W klasie I (do 1299) I miejsce zajął Damian Andrzejewski, a za nim uklasował się Mateusz Rechciński. W klasie II (od 1300 do 1799) I miejsce przypadło Zbigniewowi Krawczykowi, II - Łukaszowi Gałce, III natomiast Bartoszowi Gradowskiemu. W klasie II (od 1800) I miejsce zajął Wojciech Jędrys, II Roman Cybulski, III Szymon Biegański. W klasie DRIFT bezkonkurencyjni byli Jakub Król i Jacek Król. Nagrody w postaci pucharów wręczył Wójt Gminy Moszczenica Marceli Piekarek.

20

hw ~hw (Gość)12.08.2014 13:14

30

ciekawa ~ciekawa (Gość)12.08.2014 09:52

Kto został zwycięzca? Dlaczego niej=które artykuły są takie lakoniczne??Napisane na odwal się byle by napisać coś?