ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zostań opiekunem osoby starszej

Środa, 04 grudnia 2019 1259
Promedica24 to agencja, która zatrudnia opiekunów osób starszych na rynek Niemiec i Wielkiej Brytanii. Jest to zawód, który ciągle się rozwija, a społeczeństwo uświadamia sobie, jak bardzo jest on potrzebny. Europejskie społeczeństwo żyje o wiele dłużej niż poprzednie pokolenia, a to oznacza większą potrzebę funkcjonowania takiego zawodu jak opiekun osoby starszej.

Jakie trzeba mieć kompetencje, żeby zostać opiekunem osób starszych?
Najważniejsze są umiejętności miękkie: empatia, cierpliwość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, zainteresowanie drugim człowiekiem. Doświadczenie też jest istotne, ale może to być na przykład doświadczenie rodzinne. Wśród naszych opiekunów, poza takimi z wykształceniem medycznym, mamy bardzo dużo osób, które wcześniej zajmowały się członkami rodziny lub znajomymi. Ze swojej strony dodatkowo zapewniamy szkolenia, które pozwalają zdobywać i podnosić kwalifikacje, dobieramy Podopiecznego do umiejętności i doświadczenia danej opiekunki. Prowadzimy też kursy językowe. Można więc na przykład nauczyć się niemieckiego od podstaw i zostać wykwalifikowanym opiekunem za granicą.

 

To zawód dla każdego?
Na pewno dla ludzi, którzy chcą się rozwijać. Z danych statystycznych wynika, że za 50 lat liczba emerytów w Europie zwiększy się ponad dwukrotnie. Coraz więcej seniorów będzie wymagało profesjonalnej opieki, więc to prawdziwy zawód przyszłości. Zarobki są wysokie, stabilne i bezpieczne. Dodam również, że pracują z nami zarówno kobiety , jak i mężczyźni i to w bardzo zróżnicowanym wieku – zatrudniamy osoby od 25 do 70 roku życia.

 

Czy wyjazd do pracy za granicę jest bezpieczny?
Jeżeli zostanie dobrze zorganizowany – jak najbardziej! W Promedica24 szczegółowo sprawdzamy oferty, wszystko jest organizowane legalnie, nasi opiekunowie mają odprowadzane składki ZUS i są wspierani na każdym etapie. Mogą liczyć na naszą pomoc bez względu na porę dnia czy nocy – mamy specjalny telefon alarmowy, który zapewnia 24-godzinne wsparcie tutaj w Polsce. Na miejscu są też regionalni niemieccy koordynatorzy.

 

Dlaczego warto współpracować z Promedica24?
Już ponad 34 000 opiekunek i opiekunów zdecydowało się podjąć współpracę z Promedica24 w Polsce i za granicą, obdarzając firmę swoim zaufaniem. Promedica24 poszukuje do pracy otwarte i empatyczne osoby z gotowością do pracy za granicą, zapewniając im legalną formę współpracy oraz organizując pobyt w Niemczech, Wielkiej Brytanii i w Polsce. Firmę cechuje wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście oraz kompleksowość. Współpracując z Promedica24 opiekun seniorów zyskuje dobrą pensję i atrakcyjne bonusy w ramach jednej czytelnej umowy; dodatkowe ubezpieczenie za granicą; transport, wyżywienie i zamieszkanie; wsparcie opiekuna kontraktu; wyjazd i powrót firmowym busem; kursy językowe oraz szkolenia opiekuńcze; pakiet opieki medycznej i program lojalnościowy dla naszych opiekunów.

 

Promedica24
Ul. Narutowicza 94/96 lok 5 Ip.
Piotrków Trybunalski
Tel. 501 355 924.

 


Zainteresował temat?

1

3


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat