Zobacz wystawę, wesprzyj Oliwię

ePiotrkow Środa, 14 lutego 20180 2213
Zapraszamy na wernisaż wystawy fotograficznej "Małe zdjęcie - wielka historia" autorstwa Julii Kołowrotkiewicz. Wystawa zorganizowana została na rzecz Oliwii Gotwald, podopiecznej piotrkowskiej Fundacji Nie Ma Czasu. Wernisaż odbędzie się w czwartek 15 lutego o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Jerozolimskiej 29.

U dwunastoletniej Oliwii na początku 2017 roku zdiagnozowano mięsaka Ewinga. Fundacja organizuje zbiórkę środków na leczenie i rehabilitację dziewczynki. Chętni mogą wspierać Oliwię wpłacając dowolną kwotę na konto FUNDACJI NIE MA CZASU: 33 1020 3916 0000 0002 0252 4940, PKO Bank Polski SA, tytułem: Gotwald Oliwia- leczenie i rehabilitacja.

 

Zapraszamy do udziału w wernisażu i wsparcia Oliwii!

 

 

(materiały: MBP Piotrków) 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat