Zobacz najnowsze pojazdy elektryczne! WORD zaprasza na wydarzenie poświęcone elektromobilności

Strefa FM Czwartek, 17 września 202010 1248
"Elektromobilność przyszłością motoryzacji" to tytuł eventu, na który w najbliższy piątek zaprasza piotrkowski oddział Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 9 - 13.

Wydarzenie organizowane jest na terenie parkingu przed WORD, a jego celem jest zachęcenie mieszkańców miasta i powiatu do zmiany niekorzystnych dla zdrowia przyzwyczajeń poprzez zapoznanie się z alternatywnymi, ekologicznymi środkami podróżowania. W trakcie eventu będzie można posłuchać o faktach i mitach związanych z elektromobilnością, a także obejrzeć i przejechać się najnowszymi samochodami elektrycznymi. - Zaprezentujemy prawie 10 różnych modeli od piotrkowskich dealerów. Przywiozą same nowości, będzie volkswagen, skoda i hyundai. Będzie można wsiąść, zapoznać się i przejechać, naprawdę warto tego spróbować. Do tego można dowiedzieć się, jak wygląda obsługa elektrycznego pojazdu, jakie są koszty eksploatacji i warunki zakupu - mówi Dariusz Misztal, zastępca dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi w oddziale terenowym w Piotrkowie.

 

Ponadto będzie można skorzystać z bezpłatnego pomiaru czystości spalin silnika samochodu, udostępniony będzie też symulator zderzeń.

 


Zainteresował temat?

2

2


Komentarze (10)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

EP97300 ~EP97300 (Gość)3 dni temu, 07:46

"w najbliższy piątek zaprasza piotrkowski oddział Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 9 - 13."
To pokaz dla bezrobotnych i emerytów?

51


Kazik ~Kazik (Gość)17.09.2020 19:56

Elektryk to taka moda i nie ma nic wspólnego z ochrona środowiska bo prąd niby z czego jak nie z węgla a gdy więcej prądu potrzeba więcej spalamy węgla. Co niektórzy cwaniacy próbują nam wmówić ,ze nowe to ekologiczne tak jak wiatraki panele fotowoltaiczne tylko prawda jest taka jak podłączysz to do prądu to będzie prąd a do tego te nowe zabawki to odpady które będą zalegały za lat kilkanaście i będzie to dopiero problem

61


Pierre D. ~Pierre D. (Gość)3 dni temu, 00:15

Cytuję:
Zaprezentujemy prawie 10 różnych modeli od piotrkowskich dealerów. Przywiozą same nowości, będzie volkswagen, skoda i hyundai.


Kurde, a melexów nie będzie?!

20


sdfsfd ~sdfsfd (Gość)17.09.2020 11:56

Zabawki dla bogatych, przy czym jeszcze fundujemy im zniżki na zakup tych e-zabawek. Przecież bardzo dobrą opcją jest instalacja LPG dla środowiska - o wiele mniej zatruwa środowisko niż benzyna / ropa. Dlaczego do tego nie ma dopłat tylko do elektryków, których ludzie przeciętnie zarabiający sobie nie kupią?

93


gość ~gość (Gość)17.09.2020 13:53

E-papierosy nie przeszły każdy woli tradycyjne tak samo będzie z autami.

24


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat