Zobacz, jakie są pomysły na piotrkowski Bugaj!

ePiotrkow Czwartek, 23 maja 201943 10366
Strefa hamaków, punkty widokowe, wypożyczalnia kajaków, tor rowerowy, wodny plac zabaw, pomosty dla wędkarzy, strefa grillowania – czy to wszystko pojawi się w ciągu najbliższych kilku lat wokół jeziora Bugaj? Na razie to propozycje, a kompleksową koncepcją zagospodarowania terenów na Wierzejach poznamy z końcem lipca.

Zakończyły się warsztaty w sprawie zagospodarowania terenów wokół jeziora, do którego to zadania miasto przygotowuje się od lat. We wtorek i środę swoje pomysły przedstawiali wędkarze, przyrodnicy, mieszkańcy, radni, urzędnicy. Konsultacje zorganizowała firma Pheno Horizon, która wygrała - zorganizowany przez Urząd Miasta - przetarg na opracowanie koncepcji zagospodarowania terenów na Wierzejach. Dokument ma być gotowy do końca lipca.

 
Jak ma wyglądać piotrkowski Bugaj za kilka lat? O tym więcej przeczytacie w Tygodniu Trybunalskim (od 29 maja)!


Zainteresował temat?

13

2


Komentarze (43)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)23.05.2019 10:16

Ok tylko ma tak być bo narazie kolejny raz gatka a brak roboty.

51


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat