Zobacz, jak wygląda piotrkowskie podziemie!

ePiotrkow Środa, 15 maja 20194 5280
Zdajecie sobie sprawę, że pod Piotrkowem Trybunalskim znajduje się całkiem spore podziemne miasto? Jeśli nie, to najwyższy czas się o tym przekonać.

Piotrkowski CIT zaprasza 26 maja o godz. 15.00 przed swoją siedzibę przy ul. Zamurowej 11. - Razem z Agnieszką Agawą Warchulińską wyruszymy na wyprawę w piotrkowskie podziemia – zapraszają pracownicy Centrum Informacji Turystycznej. 

 

 

 

(materiały CIT Piotrków)


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)16.05.2019 10:13

Myslalem, ze chodzi o rap.

01


...bleble.. ~...bleble.. (Gość)15.05.2019 23:16

... pamiętam za moich czasów jakie fajne były dyskoteki w "Bonie" w jej podziemiach ... wspaniałe czasy, kiedy Jarek grał: Love To Hate You, Extreme i wiele innych ... wszyscy zwiedzali podziemia i ten klimat czasem można sobie przypomnieć z łezką w oku ...

40


gość ~gość (Gość)15.05.2019 19:37

I to jest dopiero atrakcja turystyczna która powinna byc nawet odpłatnie udostępniona turystom. Ale po co??? Lepiej niech zwiedzają mediateke.. na to byla kasa , ale żeby podziemia udostępnić to nie ma... żenada...

103


gość ~gość (Gość)15.05.2019 19:09

Szkoda, że artykuł powstał z takim opóźnieniem, ponieważ chętnych na takie zwiedzanie było kilka set osób albo i więcej, a CIT ogłosił dostępność 200miejsc w tym dniu i z uwagi na duże zainteresowanie wszystkie miejsca były na zapisy i rozeszły się w godzinę. Mogli byście trochę więcej uwagi poświęcić danemu artykułowi i ewentualnie dowiedzieć się kiedy będą inne terminy lub kiedy podziemia mogły by być udostępnione dla wszystkich bo może to być jedna z lepszych atrakcji naszej starówki dla turystów.

100


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat