Zobacz jak "na żywo" powstaje dzieło sztuki

ePiotrkow Poniedziałek, 04 stycznia 20211 1396
W dniach 4-7 stycznia, Piotrkowski Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza do wspólnego oglądania autorskiej sesji Dominika Woźniaka do wystawy "Rok 2020". W trakcie trwania sesji, publiczność może zobaczyć za pośrednictwem internetu, jak powstaje dzieło sztuki w przestrzeni Ośrodka Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Dąbrowskiego 5.
fot. ODA

Autorska sesja będzie w całości transmitowana w internecie za pośrednictwem portalu Facebook, pod adresem: https://www.facebook.com/Galeria.ODA/videos/1752380831586419/.

 

Transmisje zaplanowano na poniedziałek(4.01), wtorek(5.01) oraz czwartek(7.01) w godzinach 9-16. 

 

- Rok 2020 to kompilacja doświadczeń zebranych w rozmaitych formach i nastrojach. Mamy tutaj do czynienia z wątkiem rodzicielstwa, zagadnień psychologicznych, dysfunkcji, pandemii COVID – 19, czy biblijnego tematu zakazanego owocu - mówi autor wystawy, piotrkowianin, Dominik Woźniak. 

- Dominik Woźniak urodził się w 1983 roku w Piotrkowie Trybunalskim. Ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi na Wydziale Grafiki i Malarstwa. Dyplom obronił w pracowni technik drzeworytniczych oraz pracowni rysunku prof. Andrzeja Mariana Bartczaka. Twórczość Dominika Woźniaka oscyluje na granicy symbolicznej ekspresji, połączenia rysunku z malarstwem i poezją. Główną inspiracją w twórczości Dominika Woźniaka jest codzienność i interakcje z otaczającym światem - czytamy na stronie odaart.pl.

Wystawa "Rok 2020" można obejrzeć do 24 stycznia. 


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

AD ~AD (Gość)07.01.2021 18:29

Polecam!

21


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat