Znów wykąpią się w Zalewie Sulejowskim

Tomaszów Sobota, 03 marca 20180 2756
X Ogólnopolski Zlot Morsów odbędzie się w niedzielę, 4. marca w Treście (powiat tomaszowski). Połączony będzie z IV Mistrzostwami Polski Morsów Stand Up Paddle.

Imprezę rozpocznie "Bieg Foczki z Morsem" na dystansie jednej mili. Kolejnym punktem programu jest wspólne morsowanie w Zalewie Sulejowskim, a następnie wszystkie chętne morsy będą mogły przystąpić do zawodów SUP.

Stand Up Paddling to pochodzący z Hawajów rodzaj pływania na desce. Deska musi być długa i wyporna, kształtem przypominająca kajak, a zawodnicy poruszają się po wodzie za pomocą wiosła. SUP uprawiać można w każdych warunkach, także bezwietrznych.

 

Organizatorem imprezy jest tomaszowski klub Amber. Na uczestników będzie czekał ciepły poczęstunek, mile widziane zaopatrzenie się w przebrania i rekwizyty plażowe, np. piłki, leżaki. Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 10.30.


Zainteresował temat?

4

6


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat