Znów wybiorą Wolontariusza Roku. Można zgłaszać kandydatów

ePiotrkow Poniedziałek, 21 października 20190 1000
Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC i Piotrkowskie Centrum Wolontariatu ogłaszają plebiscyt Wolontariusz Roku 2019. Od 21 października można zgłaszać nominacje i wyróżnić ludzi, którzy wyróżniają się empatią, charyzmą i bezinteresownością.

Z roku na rok plebiscyt cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W 2018 roku ponad 20 organizacji nominowało swoich kandydatów, zaś około 50 wolontariuszy zostało wyróżnionych przez organizatorów podczas Gali Wolontariatu, będącej zwieńczeniem plebiscytu.

 

Liczba oddanych głosów w ubiegłorocznym plebiscycie wyniosła aż 10 863, zaś ponad 60 000 odsłon wydarzenia "WOLONTARIUSZ PUBLICZNOŚCI" świadczy o ogromnym zainteresowaniu i szerokim poparciu społecznym tej inicjatywy. To największe tego typu wydarzenie w województwie łódzkim.

 

W tym roku kolejny raz nominowani otrzymają aż dwa tytuły: WOLONTARIUSZ ROKU 2019 i WOLONTARIUSZ PUBLICZNOŚCI 2019.

 

Plebiscyt to nie tylko uhonorowanie rocznego wolontariatu, ale również promocja organizacji, jednostki, stowarzyszenia czy szkoły, w której działalność zostaje uhonorowana przez organizatorów plebiscytu.

 

Prawo do zgłaszania kandydatur do tytułu WOLONTARIUSZ ROKU 2019 przysługuje: każdej organizacji pozarządowej działającej na rzecz mieszkańców miasta i powiatu piotrkowskiego, każdej instytucji publicznej działającej na terenie powiatu piotrkowskiego na rzecz mieszkańców miasta i powiatu piotrkowskiego, każdej jednostce harcerskiej działającej na rzecz mieszkańców miasta i powiatu piotrkowskiego.

 

Zgłoszenia przyjmowane będą do 8 listopada 2019.

 

Więcej informacji – w tym regulamin plebiscytu – na harc.com.pl.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat