Znów więcej zdrowych niż zakażonych

Strefa FMŁódzkie Wtorek, 19 maja 202012 5739
6 nowych zakażeń i 10 kolejnych osób zdrowych - tak prezentują się najnowsze dane dotyczące koronawirusa w województwie łódzkim.

W województwie łódzkim jest 6 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone wyniki dotyczą: jednej młodej kobiety, trzech kobiet w średnim wieku oraz dwóch mężczyzn w starszym wieku. Są to osoby w wieku od 27 do 86 roku życia. Kolejnych 10 osoby, które były zakażone koronawirusem, po leczeniu otrzymały 2 wyniki ujemne i są zdrowe. To: trzy nastoletnie dziewczynki, jedna kobieta w starszym wieku, czterech młodych mężczyzn oraz dwóch mężczyzn w średnim wieku.


Według ostatnich danych, piotrkowski sanepid 13 osób obejmuje nadzorem epidemiologicznym, natomiast 261 kwarantanną. Minionej doby laboratoria w województwie łódzkim wykonały 666 testów. Liczba osób z potwierdzonym badaniami laboratoryjnymi zakażeniem koronawirusem w województwie łódzkim to 1257.

Sytuacja epidemiologiczna w województwie łódzkim:
• Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 1257
• Liczba osób aktualnie zakażonych: 444
• Liczba osób hospitalizowanych z podejrzeniem: 23
• Liczba osób objętych kwarantanną: 2460
• Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 539
• Liczba osób, które wyzdrowiały: 764
• Liczba osób, które zmarły: 49


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (12)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)19.05.2020 19:24

Zaczynam wątpić, że dostanę szczepionkę..

20


rosół ~rosół (Gość)19.05.2020 18:54

dlaczego osoby które ponoć wyzdrowiały z koronawirusa nie mogą udzielić samemu bez uzyciu mediów jakich kolwiek komentarzy, dlaczego niczego nie słyszy się od osób które ponoć chorowały na to i wyzdrowiały, gdzie są wypowiedzi tych ludzi ich opinie na ten temat, a nie jakis wywiad medialny z pacjentem 0..wszystko to śmierdzi i społeczeństwo jest nastawione ze nie można zadawać jakichkolwiek pytań, mamy tylko łykać to co nam się podaje bez żadnego zastanowienia, bo przecież wtedy to już są teorie spiskowe, gdy zadamy jakekolwiek niewygodne pytanie na temat czegokolwiek.

90


on ~on (Gość)20.05.2020 13:14

Wirus ściema medialna tak potrafi władza okłamywać społeczeństwo. Wystarczy wpisać na Y T ,Kłamstwa manipulacje maseczki . Teraz to służbę zdrowia omijać szerokim łukiem bo możemy trafić tam gdzie nie powinniśmy
Druga sprawa testy jest ich mało dlatego nikomu nie zrobią a wiarygodność takiego testu jest żadna o czym mówi doktor Zięba

21


zosia ~zosia (Gość)20.05.2020 08:42

Dlaczego w Piotrkowie nie można wykonać testu na koronawirusa. Osoby przebywające na kwarantannie muszą robić test w 12-tym dniu. Najbliższy punkt pobrań to RADOMSKO i Łódź. Osoby odizolowane muszą jechać do innego miasta. Jak zwykle zostajemy w ogonie. Dyrektorzy Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej, Szpitali, Włodarze Miasta i Powiatu działajcie razem .

31


cała ta sytuacja ~cała ta sytuacja (Gość)19.05.2020 21:04

ani mnie ziębi ani parzy, przełom czerwca i lipca ukaże prawdziwe oblicze tej ZMOWY.

50


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)19.05.2020 18:49

No nie wiem już, cieszyć się, czy wręcz odwrotnie, nie cieszyć się.

21


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat