Zniszczył wiatę i witrynę. Może trafić za kratki

Policja KMP Piotrków Wtorek, 21 kwietnia 202018 5273
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 38-latka, który zdewastował wiatę przystankową oraz witrynę sklepową. Mężczyzna odpowie za uszkodzenie mienia. Grozi za to kara do 5 lat więzienia.

Piotrkowscy mundurowi otrzymali informację o agresywnym mężczyźnie na jednej z głównych ulic miasta. Od razu pojechali we wskazany rejon. W trakcie patrolowania zauważyli wybite szyby w jednej z wiat przystankowych. W tym samym czasie strażnicy miejscy podjęli interwencję wobec osoby, która torbą uderzała w witryny sklepowe. Wandal został przekazany w ręce policjantów. 38-latek był trzeźwy. Funkcjonariusze dokładnie przejrzeli monitoring. Okazało się, że mężczyzna wyładował agresję najpierw na wiacie przystankowej, a następnie na witrynie sklepowej. W związku z tym usłyszał zarzuty zniszczenia mienia. To przestępstwo jest zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 5.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (18)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)21.04.2020 12:05

Może tylko się oparł o ta wiatę a wiadomo że te wiaty są liche i teraz się czepiają chłopa

19


gość ~gość (Gość)21.04.2020 11:37

Gość już pękł. Nie wytrzymał siedzenia w domu

37


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat