Zniszczono tablicę przed biurem posła SLD

Strefa FM Poniedziałek, 18 lutego 201355 7706
Szyld informacyjny przed biurem posła Artura Ostrowskiego w Opocznie zniszczony.
Stempel z logo ONR pojawił się dziś w nocny na tablicy informacyjnej umieszczonej na budynku, w którym znajduje się biuro poselskie polityka SLD.

- W ogóle nie znam sprawy. Nie mam pojęcia skąd się to tam wzięło, ja mieszkam w  Lublinie. Nie przypuszczam, że była to nasza inicjatywa. Być może sami sobie robią jakąś prowokację - mówi Marian Kowalski, rzecznik prasowy Obozu Narodowo-Radykalnego w rozmowie z reporterką Strefy FM.

- Osobiście jeszcze tego nie widziałem. Z informacji, które uzyskałem z Opoczna wynika, że jest to typowy przejaw wandalizmu - komentuje z kolei Artur Ostrowski, poseł SLD. - Jacyś ludzie zamazali tablicę biura. Nie jest to pierwszy tego typu incydent. Podobna sytuacja miała miejsce kilka lat temu w Piotrkowie, wtedy zamazano tablice zarówno mojego biura, jak i biura posłanki Elżbiety Radziszewskiej. Sprawcy nie zostali złapani, do tej pory czekam na wynik śledztwa. Jeśli chodzi o Opoczno, to moje biuro cieszy się niestety popularnością pewnej grupy, chyba nacjonalistów, bo np. co jakiś czas pojawiają się tam znicze ułożone w krzyż, najczęściej przy okazji rocznicy wprowadzenia stanu wojennego. Widocznie jest jakaś grupa zwolenników, sympatyków czy może nawet członków tej organizacji, która chciała zaistnieć. A najlepszym na to sposobem jest pomalowanie tablicy poselskiej SLD, bo gdyby nie ten incydent, to nikt nie interesowałby się tym ugrupowaniem w Opocznie, nie byłoby o nim informacji w mediach, nie byłoby wokół tego szumu. Sprawcom bez wątpienia zależało na tym, żeby zaistnieć.

 

(STREFA FM/as)


Zainteresował temat?

13

3


Komentarze (55)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ptborn ~ptborn (Gość)10.03.2013 21:26

Widać mieszkańcy Opoczna mają większe jaja niż ci z Piotrkowa.

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga23.02.2013 16:23

"endokrynolog" napisał(a):
panie maj abw to instytucja krzak.
Niech sie lepiej zajmia poszukiwaniem tych zwyrodnialcow co pomazali pomnik wielkiej Polki śp.Danuty Siedzikównej ps.``Inka``!!!

A teraz napisz 20 razy: Siedzikówny!

00


Al Bundy Al Bundyranga22.02.2013 00:35

"Redaktor-Maj" napisał(a):
Skoro są płytkie to po co na nie odpisujesz, masz więcej komentarzy ode mnie


Bo piszę dłużej, więc póki co mam więcej (kilkadziesiąt i tak mi skasowano). Szczerze mówiąc, to pisanie tutaj zaczyna mnie już nudzić, więc pewnie niedługo przestanę...

"Redaktor-Maj" napisał(a):
Gdy czytam co myślisz to widzę polskiego Breivika, wyślij pilnik do więzienia Brunonowi K.


Sprawa Brunona K. została spreparowana, akurat pieniążki rozdzielali i ABW chciało się wykazać jak bardzo jest potrzebne i że zasługuje na dużo pieniążków... W internecie były zdjęcia "dowodów" przygotowania do zamachu: jakiś kabel, telefon co najmniej sprzed dekady, jakieś bateryjki... Facet na pewno chciał wysadzić sejm! Koń by się uśmiał, sprawa śmierdziała na kilometr...
Widzę, że zrobiłeś już ze mnie terrorystę. To teraz takie modne i na topie. W końcu jak komuś nie podoba się obecna polityka USA, w dodatku krytycznie patrzy na UE, to taki ktoś na pewno musi być terrorystą i psychopatą, prawda? Bo jakże inaczej określić takiego antysystemowego zwyrodnialca? Terrorysta, i kropka!

"Redaktor-Maj" napisał(a):
Jesteś zwykłym rasistom, przeszkadza Ci wszystko co obce i czego nie rozumiesz


Nie jestem rasistą, poznałem nawet kilku "kolorowych". Powiem więcej: jest paru Czarnych i Żółtych, których podziwiam i zaszczytem dla mnie byłoby im rękę uścisnąć.

"Redaktor-Maj" napisał(a):
wyglądasz mi na zwolennika Wielkiej Polski od Bałtyku do Morza Czarnego


Nie, przyzwyczajony jestem do jej obecnych granic. Chciałbym tylko, żeby była wolna i suwerenna i do władzy doszedł wreszcie ktoś, kto ma w głowie poukładane. Żeby decyzje zapadały u nas i żeby były dla dobra obywateli, a nie uzależnione od tego, że Putin tupnął, Angela pierdnęła, czy Burak Banana coś tam przykazał.
Dla Ciebie pewnie jest normalne, że aby w polskiej elektrowni spalić polski węgiel, najpierw trzeba nabyć "prawa do emisji CO2". Dla mnie nie jest. I zapewne nie zrozumiesz co mam na myśli. Jestem zwolennikiem współpracy czy wymiany handlowej z KAŻDYM krajem, z którym będzie to dla nas korzystne. Ale do tego nie potrzeba być w UE.

"Redaktor-Maj" napisał(a):
Pokrzycz w rocznicę stanu wojennego pod oknem generała


Bardziej dziwi mnie, że nikt pod oknami Wałęsy nie krzyczy. Jaruzelski przynajmniej był sobą. Wałęsa okazał się wilkiem w owczej skórze. Zdradził naród i rozpoczął demontaż Polski.

"Redaktor-Maj" napisał(a):
Był socjaldemokratą, uczestnikiem wojny domowej w Hiszpanii zgadnij po której stronie?


Zapewne był też onanistą. I co z tego? Książkę warto przeczytać.

"Redaktor-Maj" napisał(a):
Napisałem poczekaj na szariat, a nie że wolisz prawo szariatu.


Jeśli w Europie kiedyś wprowadzi się prawo szariatu (a już muzułmanie się tego domagają w niektórych rejonach Wielkiej Brytanii czy Belgii!), to będzie to tylko dzięki eurofederastom! To ich obecne działania do tego doprowadzą. Dają muzułmanom socjal, dają ustępstwa i przywileje, więc tamci przyjeżdżają i się mnożą na potęgę. Każda krytyka islamu to przecież dyskryminacja i "mowa nienawiści", prawda? Nie wymaga się od nich poszanowania praw kraju, do którego przyjeżdżają, więc jest jak jest. Nie, nie jestem rasistą, ja po prostu trzeźwo oceniam sytuację. Oni niedługo (za jedno-dwa pokolenia) uzyskają większość w niektórych krajach zachodnich, więc do parlamentu czy na urząd prezydenta wybiorą SWOICH kandydatów. Jeśli będą mieli już większość w parlamencie, to szariat wprowadzą DEMOKRATYCZNIE. Czyli wykorzystają demokrację przeciwko Europejczykom. Wcale nie muszą nas zbrojnie napadać, czego się obawiasz bezpodstawnie ze strony Iranu... Rozwalą cywilizację europejską od środka przy pomocy europejskich mechanizmów... Bo oni konsekwentnie robią swoje, a eurodebile wprowadzają kolejne swoje szkodliwe pomysły i wychwalają politykę multi-kulti, systematycznie niszczą rodzinę i starają się pozbawić poszczególne nacje swojej tożsamości narodowej. A to się dobrze nie skończy, jeśli wkrótce nie przyjdzie opamiętanie.

"Redaktor-Maj" napisał(a):
Spójrz na zdjęcie w swojej starej legitymacji PZPR, gdzie ten chłopak sprzed lat zmieniłeś się już trochę.


Niestety, muszę Ciebie zmartwić. Nie posiadam legitymacji PZPR, ani nigdy nie posiadałem. Gdy PRL przekształcała się w III RP, a PZPR dzieliła się na mniejsze partie, ja byłem jeszcze niepełnoletni... Nigdy później też nie wstąpiłem do żadnej partii, ani nie zamierzam tego robić. Z prostej przyczyny - członek partii musi podzielać w całości poglądy partyjnego guru i popierać program partyjny. A ja lubię mieć własne poglądy. W ogóle system oparty na partiach politycznych uważam za nieracjonalny i szkodliwy. A system ich finansowania z budżetu uważam za karygodny.
Nie liczę, że zrozumiesz co miałem na myśli, mimo tego, że zawsze staram się pisać prostym językiem w przejrzysty sposób. Prosty ze mnie człowiek, to i prosto piszę. A jeśli inni sobie do tego dorabiają własną "egzegezę", to już nie mój problem...

Komentarz był edytowany przez autora: 22.02.2013 00:43

00


Redaktor Maj ~Redaktor Maj (Gość)21.02.2013 14:38

"tutaj" napisał(a):
Powoływanie się na Ściegiennego jest chybione


Wcześniej ta ulica nosiła nazwę Marcelego Nowotki, ale konkordat zapewnia nam nowych bohaterów.

"Al-Bundy" napisał(a):
Znowu wyciągasz prosty (a raczej prostacki) wniosek: gardzisz unijnymi dyrektywami? - znaczy że wolisz prawo szariatu!


Napisałem poczekaj na szariat, a nie że wolisz prawo szariatu.

"Al-Bundy" napisał(a):
Tak wyskoczyłeś z tym ABW, że mam wrażenie, że jesteś zwolennikiem wszelkiej cenzury i jednego słusznego myślenia.


Gdy czytam co myślisz to widzę polskiego Breivika, wyślij pilnik do więzienia Brunonowi K.

"Al-Bundy" napisał(a):
Orwella?


Był socjaldemokratą, uczestnikiem wojny domowej w Hiszpanii zgadnij po której stronie?

"Al-Bundy" napisał(a):
Wklejasz swoje krótkie płytkie komentarze pod każdym artykułem, z czego odnoszę dziwne wrażenie, że chcesz po prostu mieć najwięcej komantarzy i wygryźć Piotrkowianina z pierwszego miejsca.


Skoro są płytkie to po co na nie odpisujesz, masz więcej komentarzy ode mnie ale nie bój się jak sam twierdzisz

"Al-Bundy" napisał(a):
czy w życiu ilość jest najważniejsza?


Jesteś zwykłym rasistom, przeszkadza Ci wszystko co obce i czego nie rozumiesz wyglądasz mi na zwolennika Wielkiej Polski od Bałtyku do Morza Czarnego zapuść wąsy i kup zbroję na rekonstrukcję bitwy pod Grunwaldem. Pokrzycz w rocznicę stanu wojennego pod oknem generała, masz już skład amunicji w bieszczadzkich lasach?
Spójrz na zdjęcie w swojej starej legitymacji PZPR, gdzie ten chłopak sprzed lat zmieniłeś się już trochę.

00


Al Bundy Al Bundyranga21.02.2013 13:02

"Redaktor-Maj" napisał(a):
Boisz się dyrektyw UE to poczekaj na prawo szariatu


Znowu wyciągasz prosty (a raczej prostacki) wniosek: gardzisz unijnymi dyrektywami? - znaczy że wolisz prawo szariatu!
Otóż szariat uważam za prawo antyludzkie i prymitywne. Jak większość rzeczy zresztą opartych wyłącznie o religijne mity. Szariat zresztą to pokłosie działań pewnego watażki, handlarza niewolników, bandziora i pedofila zwanego Mahometem (ksywa "Prorok"). Nigdy nie poparłbym żadnych antyludzkich praw ani filozofii! Zaliczasz się do tych, co parę lat temu twierdzili: "Jeśli nie Unia to co? Białoruś?". Logika z dupy wzięta.

"Redaktor-Maj" napisał(a):
Kraj gdzie najwyższą władzę ma ajatollah z konstytucję Republiki Islamskiej, a islam nadal reguluje życie w Iranie?


Przed ajatollahami w Iranie rządził szach, który był pro-zachodni i dość liberalny dla społeczeństwa. USA (pewnie inspirowane przez Izrael) przyczyniło się do obalenia szacha i doprowadziło do władzy ajatollahów. Zachód lubi stwarzać sztuczne problemy, by potem je rozwiązywać typowymi dla siebie metodami.
W dupie mam szariat i ajatollahów dopóki rządzą u siebie. A my powinniśmy dbać o to, by mieć silną armię zdolną obronić kraj, jeśli zagrożenie przyjdzie. Poza tym to nie ja, tylko uniokomuchy są zwolennikami sprowadzania do Europy ciapatych. Oferują im socjal i liczne ustępstwa, to przyjeżdżają i mnożą się.
Metodą nie jest ograniczanie pod presją rozwoju ani Iranu ani jakichkolwiek innych krajów. Ale Ty patrzysz na to jak ten Indianin z dowcipu co to z czajnikiem walczył... Nic na to nie poradzę.

"Redaktor-Maj" napisał(a):
Mam nadzieję, że Twój stosunek anty UE, anty USA i oczekiwanie na wolność Iranu nie umknie obserwacji w sieci przez ABW.


Po to piszę, aby ktoś czytał. Jeśli będą czytać nawet mędrcy z ABW, to tym lepiej. Może im coś we łbach zatrybi, i przejrzą na oczy w jakie gówno wciągnęli Polskę ich chlebodawcy zwani przesadnie "politykami".
Tak na marginesie, to UE już wprowadza cenzurę i agresywną propagandę. Ale Redaktor Maj pewnie ciągle szybko nie zauważy, że UE to większa pomyłka i syf niż dawne ZSRR. Już zapowiadają, że "nieprzyjazne Unii Europejskiej teksty będą monitorowane":
http://korwin-mikke.pl/europa/zobacz/ue_bedzie_walczyc_z_eurosceptycyzmem_w_internecie/72034
Przepraszam Redaktorze, ale dalsza polemika nie ma sensu. Wklejasz swoje krótkie płytkie komentarze pod każdym artykułem, z czego odnoszę dziwne wrażenie, że chcesz po prostu mieć najwięcej komantarzy i wygryźć Piotrkowianina z pierwszego miejsca. Nie przeszkadza mi to oczywiście (bo każdy ma inne priorytety), ale czy w życiu ilość jest najważniejsza? :)
Tak wyskoczyłeś z tym ABW, że mam wrażenie, że jesteś zwolennikiem wszelkiej cenzury i jednego słusznego myślenia. Czytałeś "Rok 1984" Orwella? Zapewne preferujesz TVN i GW, ale może czasem zajrzysz i tutaj?:
http://www.prisonplanet.pl/#
Na każdy problem należy patrzeć nie tylko z jednej strony, pamiętaj o tym. A z opinii te krytyczne właśnie są najcenniejsze. O tym też pamiętaj.

00


tutaj tutajranga21.02.2013 11:09

Ale się porobiło...
Redaktor Maj, czyli nasz Bond, James Bond, versus Al Bundy.
Widzisz, redaktorze, różnica między prawem Iraku a prawem UE dla nas jest taka, że prawo Iranu nas nie obowiązuje, a prawo UE (gdzie ślimak jest rybą śródlądową) tak. Twoje argumenty, redaktorze, to chwilami sofizmaty albo i co gorszego: Alowi szło o to, że ulica królowej Aldony nie ma prawa bytu, bo nigdy nie było takiej królowej. Podobnie, jak nie było Marii Curie-Skłodowskiej.
Powoływanie się na Ściegiennego jest chybione. Słowacki też nie bywał w Piotrkowie przesadnie często, ale przynajmniej istniał. Obywatelstwo Świata, Redaktorze Maj, (Budapeszt, Marsylia, Malavita, Monachium, Tupanaca, Wiedeń, Rzym, Bolzano) zobowiązuje...
Do Ala: Ty się, Al nie wychylaj i nie poddawaj takich pomysłów, jak ten z fiutem, bo się może okazać, że Cię Bruksela czyta i się Brukseli spodoba pomysł.

00


endokrynolog ~endokrynolog (Gość)21.02.2013 09:36

panie maj abw to instytucja krzak.
Niech sie lepiej zajmia poszukiwaniem tych zwyrodnialcow co pomazali pomnik wielkiej Polki śp.Danuty Siedzikównej ps.``Inka``!!!

00


upa ~upa (Gość)21.02.2013 09:33

Iran jest wolnym panstwem i nic do tego tym faszysta z ue i usa.Hamburgery juz od ladnych paru lat czychaja na iranskie dobra mineralne

00


Redaktor Maj ~Redaktor Maj (Gość)21.02.2013 07:15

"Al-Bundy" napisał(a):
Iran nie lubi UE, ty nie lubisz UE - jedź do ambasady Iranu!Siedzisz w nocy przed komputerem - znaczy, że jesteś bezrobotny!Nie masz akwarium? - jesteś pedałem...Ech... Ja naprawdę nie ogarniam tego toku myślenia...Pozdrawiam :)


Logika; wedle klasycznej definicji; nauka o sposobach jasnego i ścisłego formułowania myśli, o regułach poprawnego rozumowania i uzasadniania twierdzeń.
Al przykre jest to, że Twoja zachwiana umiejętność czytania ze zrozumieniem doprowadza Cię do takich wniosków.

"Redaktor-Maj" napisał(a):
"Za "nielegalne, nieracjonalne i nieludzkie" uznały władze Iranu nałożone na ten kraj przez Unię Europejską nowe sankcje gospodarcze w związku z programem nuklearnym Teheranu."


Gdybyś zrozumiał co napisałem wiedziałbyś, że proponuję Ci wizytę w ambasadzie Iranu ze względu na Twój i Iranu poziom retoryki pełen irracjonalnych tłumaczeń.
Potwierdzasz moją LOGIKĘ

"Al-Bundy" napisał(a):
Tyle tych dziwnych dyrektyw i wymogów nakładają, że wcale bym się nie zdziwił, gdyby któregoś dnia wystandaryzowali parametry wzorcowego fiuta. Obszerna na trzysta stron dyrektywa jasno wskazywałaby, kto może poszczycić się penisem, a kto ma jedynie "narząd dwufunkcyjny (albo w niektórych przypadkach jednofunkcyjny) charakterystyczny dla człowieka europejskiego płci męskiej".


"Al-Bundy" napisał(a):
Ale oczywiście możesz się zachwycać...


Nic takiego nie pisałem

"Al-Bundy" napisał(a):
tylko zapewne mylisz pojęcie suwerenności z zależnościami gospodarczymi


Ciekawi mnie skąd ten wniosek?

"Al-Bundy" napisał(a):
Iran również chce być krajem niezależnym


Kraj gdzie najwyższą władzę ma ajatollah z konstytucję Republiki Islamskiej, a islam nadal reguluje życie w Iranie?

Cytuję:
Ja tam jakoś się nie boję, że Iran na nas napadnie


Boisz się dyrektyw UE to poczekaj na prawo szariatu
np tradycyjną karą, jest obcinanie rąk, szariat skazuje na nią za kradzież
Mam nadzieję, że Twój stosunek anty UE, anty USA i oczekiwanie na wolność Iranu nie umknie obserwacji w sieci przez ABW.
Pozdrawiam.

Komentarz był edytowany przez autora: 21.02.2013 07:16

00


GW ~GW (Gość)20.02.2013 23:54


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat