Znęcał się nad żoną. 54-latek z gminy Grabica odpowie też za rozbój i posiadanie broni

Policja KMP PiotrkówRegion Piątek, 30 listopada 20188 8274
Znęcał się nad żoną, posiadał broń i amunicję bez zezwolenia. 54-letni mieszkaniec gminy Grabica został już aresztowany. Grozi mu nawet 12 lat więzienia.
fot. policja

26 listopada dyżurny piotrkowskiej komendy otrzymał zgłoszenie od mieszkanki powiatu piotrkowskiego. - Z relacji kobiety wynikało, że jej były mąż przewrócił ją na ziemię – relacjonuje oficer prasowy komendy policji w Piotrkowie. - Ukradł kobiecie telefon komórkowy i pieniądze, które miała na codzienne potrzeby. Zaalarmowani o sprawie funkcjonariusze dokładne sprawdzili sytuację rodziny. Okazało się, że 54-latek znęcał się nad wspólnie z nim mieszkającą byłą żoną.

 

Mężczyzna został zatrzymany. Podczas przeszukania pomieszczeń gospodarczych mundurowych zainteresowały przestrzeliny na przedmiotach użytkowanych przez sprawcę. - Podejrzenia policjantów, że może on posiadać broń, potwierdziły się – dodaje rzecznik piotrkowskiej policji. - Okazało się, że mężczyzna ukrył w polu dwie jednostki broni i amunicję. Zabezpieczone przedmioty zostaną poddane specjalistycznym badaniom laboratoryjnym.

 

54-leni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego usłyszał już prokuratorskie zarzuty rozboju, znęcania się, posiadania broni i amunicji bez zezwolenia. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratora rejonowego sąd zdecydował o 3-miesięcznym areszcie tymczasowym dla mężczyzny.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)30.11.2018 13:58

A z kąd ten koleś ktoś wie?

22


gość ~gość (Gość)01.12.2018 13:19

Lubanów

11


gość ~gość (Gość)30.11.2018 15:12

Podziekujcie krzysiowi

33


gość ~gość (Gość)30.11.2018 12:44

Po co z nim mieszkała? Kolejna naiwna kobieta?

110


gość ~gość (Gość)30.11.2018 14:59

Bo to nie Niemcy ,Anglia,Holandia ze panstwo ci pomoze.oplaci mieszkanie ,da na chleb dopuki nie znajdziesz dochodu.

31


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat