Znany sportowiec sprawcą pobicia

Strefa FM Czwartek, 23 listopada 2017124 31445
Kickboxer Robert K., wicemistrz świata oraz zawodowy mistrz Europy w formule full contact sprawcą pobicia i zdemolowania lokalu w centrum Piotrkowa. Sportowiec ma dozór policyjny, grozi mu 5 lat więzienia.

Przypomnijmy, do zdarzenia doszło 19 listopada około godziny 3.00. Dwóch agresywnych mężczyzn weszło do jednego z pubów, znajdującego się w pobliżu Rynku Trybunalskiego. Jak informuje piotrkowska policja, zdewastowali lokal, zaatakowali właściciela pubu, 26-letnią pracownicę oraz gości. 26-latek uderzył także interweniujących funkcjonariuszy. Z naszych informacji wynika, że policjanci z trudem poradzili sobie z agresywnym napastnikiem. Nietrzeźwi wandale trafili do aresztu. Straty oszacowano na 4.000 zł. 26 -latek i jego dwa lata młodszy kompan usłyszeli zarzuty. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności. Decyzją prokuratora, wobec podejrzanych zastosowano policyjny dozór, poręczenie majątkowe, a także zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych.


Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, jednym ze sprawców jest kickboxer Robert K. Klub, w którym trenuje rozważa zawieszenie zawodnika na kilka miesięcy. Jak zapewniają działacze, nigdy wcześniej nie dochodziło do podobnych incydentów z udziałem tego sportowca. Ponadto informują, że pozostali sprawcy, którzy brali udział w zdarzeniu nie są zawodnikami tego klubu.


Robert K. nie wydał na razie żadnego oświadczenia w tej sprawie.


Zainteresował temat?

19

2


Komentarze (124)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kali ~Kali (Gość)17.12.2017 13:35

Dziwi mnie fakt, że ten niby sportowiec nie poszedł siedzieć z marszu. Jeżeli podnosi lapska na kobiety to jest takim samym pajacem jak jego trener informator policyjny. Ech...ci dziwni (pseudo) sportowcy od kopania leżącego i kobiet.

40


gość ~gość (Gość)23.11.2017 15:07

a w sźkole taki nie poźorny był chudźielec :D

180


ktoś tam ~ktoś tam (Gość)03.12.2017 11:22

Poczekajmy do wyjaśnienia sprawy znam go i pachnie mi tu sensacją dziennikarską.

35


iga ~iga (Gość)29.11.2017 20:01

Myślę ,że powinien się sprawdzić z drugim mistrzem Markiem Mazurem na ringu oczywiście to by było ciekawe.

33


gość ~gość (Gość)28.11.2017 08:55

Jaki mistrz takie zachowania.Ten kickboxing i te ich mistrzostwa to żenada jakaś.

71


gość ~gość (Gość)25.11.2017 20:10

Jak możecie go oceniać. Pewnie nikt z was nie włożył w coś tyle pracy co on. Ja osobiście go podziwiać. I owszem jest MISTRZEM. Dlaczego? Bo nigdy się nie poddaje. Kiedy wy siedzieliście i żarliście pizzę i piliście piwo on ciężko pracował aby spełniać swoje marzenia. A wy czy jesteście lepsi że go ocenuacie. Pewnie każdy z was popełnił w życiu błąd i on też ALE HALO nikt nie ma prawa go oczerniać. Wie co źle zrobił i pewnie tego żałuje. A wy się lepiej zastanówcie czy jesteście tacy idealni. Chcielibyście aby każdy wasz błąd był tak wyciągamy. ZASTANÓWCIE SIĘ LUDZIE ŚMIEJECIE SIĘ ŻE NIE JEST SPERBOHATEREM. OWSZEM JEST BO NIKT Z WAS NIGDY NIE OSIĄGNIE TEGO CO ON CZYLI NIE BĘDZIECIE SZCZĘŚLIWI I NIE SPEŁNICIE SWOICH MAŻEŃ. A teraz cacytuje część komentarza, który jest wyżej. I co d..y wam zmiękły

419


www ~www (Gość)27.11.2017 11:57

Jaki sportowiec ? jak by był prawdziwym sportowcem to by tak nie zrobił sportowcem się jest całym sobą to ma się w głowie .
Jakie zawieszenie na kilka miesięcy ? pobił kobietę sportowiec zdemolował lokal jeżeli ma zakaz zbliżenia się do poszkodowanych to znaczy że im groził lub zastraszał sportowiec buhahah patologia

111


www ~www (Gość)27.11.2017 11:57

Jaki sportowiec ? jak by był prawdziwym sportowcem to by tak nie zrobił sportowcem się jest całym sobą to ma się w głowie .
Jakie zawieszenie na kilka miesięcy ? pobił kobietę sportowiec zdemolował lokal jeżeli ma zakaz zbliżenia się do poszkodowanych to znaczy że im groził lub zastraszał sportowiec buhahah patologia

41


Włodek ~Włodek (Gość)24.11.2017 08:29

Gdyby bokser który jest mistrzem świata lub zawodnik mma odwalił taki numer w mediach ogólnopolskich było by o tym głośno.Prawda jest taka, że kickboxingu nikt nie ogląda i robienie z gościa super sportowca to pompowanie bańki w regionalnych mediach bo innych to nie interesuje.Większość z nas nie wie kto to jest a piszecie o nim wielki mistrz itd.a jakim jest mistrzem pokazał lejąc niewinnych ludzi łącznie z kobietą zwykły patol!!!Ja bym się wstydził sponsorować gościa bo głównie z tego żyje za osiągnięcia swoje dostaje śmieszne fanty.

204


gość ~gość (Gość)25.11.2017 20:20

zrobił źle, zrozumiał to, okej, to się szanuje, tetaz powinien ponieść tego konsekwencje, jak każdy inny obywatel, jeśli będąc sportowcem robi takie rzeczy, zawsze może podjąć prace w magazynie...

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat