ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Znany piotrkowski prezenter kończy przygodę z muzyką

Środa, 02 stycznia 2019 5493
Kilka pokoleń piotrkowian bawiło się na imprezach, które prowadził Andrzej Ziębakowski. Pierwsze miały miejsce jeszcze w latach 80., ostatnia zbliża się wielkimi krokami.

Bywalcy nieistniejących już dyskotek, klubów i restauracji z pewnością mają w pamięci wiele imprez, które lubiany przez chyba wszystkich prezenter i DJ poprowadził. Czasy "Fikołka", "Victorii", a przede wszystkim kultowej "Europy" dawno za nami, lecz wspomnienia i możliwość ich odświeżenia jednak są.


Andrzej Ziębakowski ma za sobą pracę w wielu takich lokalach, prowadzenie kilkuset imprez, wesel, ale także wigilii (choćby miejskiej). Przez ponad 30 lat udało mu się poznać bardzo wielu ludzi, miejsc i zachować mnóstwo wspomnień. Niektórymi z nich pan Andrzej podzieli się ze słuchaczami Strefy FM w sobotnim programie "Z innej strony" (emisja 12 stycznia), a uroczysta impreza, na której przyjaciele, koledzy, znajomi i wszyscy pozostali będą chcieli jeszcze raz się zabawić i powspominać odbędzie się w sobotę 12 stycznia w klubie Sejf (początek godz. 20.00).


Zainteresował temat?

13

1


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat