Znamy najpopularniejszego sportowca ziemi piotrkowskiej!

ePiotrkowRegion Środa, 10 marca 20219 6222
Znamy najpopularniejszego sportowca, najlepszego trenera oraz sportową nadzieję roku 2020 ziemi piotrkowskiej. Ulubioną sportsmenką naszego regionu została siatkarka UKS "Fuks" Sulejów, Nikola Grzywacz, która w facebookowym głosowaniu zebrała 1438 reakcji kibiców. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi laureatami plebiscytu.

Ładuję galerię...

- Przede wszystkim jesteśmy zadowoleni z osiągnięć naszych sportowców. Mimo trudnego roku pandemii wykonali oni bardzo ciężką pracę sportową, dostarczając nam kibicom wielu pozytywnych emocji. Nie mogliśmy niestety ich podziwiać na stadionach czy w halach sportowych, a tylko śledzić w mediach. Tych sportowych emocji było naprawdę wiele i jestem przekonany, że podobnie będzie w 2021 roku - mówił starosta piotrkowski, Piotr Wojtysiak.

Najpopularniejszy Sportowiec

I Nikola Grzywacz – UKS „FUKS" Sulejów/Piłka siatkowa – 1.438 reakcji
II Marcin Krakowiak – Octopus Wolbórz/MMA – 1.102
III Karina Kuwerska – ULKS Moszczenica/Tenis stołowy – 603

 

Zwyciężczyni plebiscytu w rozgrywkach halowych gra na przyjęciu, ale w minionym roku występowała także m. in. w półfinale Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. - Jest mi bardzo miło z powodu tego wyróżnienia! Cały czas się tym stresowałam, ale pomagali mi rodzina, znajomi, klub, a w sumie to cała gmina Sulejów się w to zaangażowała i to było super. Czułam się dumna mogąc być w takim towarzystwie, a co dopiero wygrywając głosowanie. Dziękuję wszystkim za pomoc! - mówiła po ogłoszeniu werdyktu Nikola Grzywacz.


Sportowcy rywalizowali jeszcze w dwóch innych kategoriach. - Cieszę się, że mamy na ziemi piotrkowskiej także młodych sportowców, którym przyznajemy tytuł Sportowej Nadziei oraz trenerów, którzy dbają o formę i technikę naszych reprezentantów - podkreślał starosta piotrkowski.

 

Trener/Wychowawca młodzieży
- I Jarosław Nitek – ULKS Moszczenica/Tenis stołowy – 1.115 reakcji
-II Kamil Zawada – GUKS Gorzkowice/Tenis stołowy – 1.057
-III Marek Siewierski – GUKS Gorzkowice/Piłka nożna – 584

 

Nagrodę w kategorii Sportowa Nadzieja ufundował redaktor naczelny radia Strefa FM, który podczas wręczenia wspominał dawne plebiscyty, współorganizowane przez naszą lokalną rozgłośnię. Fundator nagrody miał dla najlepszego młodego sportowca ziemi piotrkowskiej niespodziankę, którą okazał się przelot widokowy samolotem nad miastem i regionem - oczywiście z panem Tomaszem za sterami.

 

Nadzieja Sportowa

I Mateusz Dawid – AKS Piotrków Trybunalski/Zapasy - 1.085 reakcji
II Wiktoria Kaczmarek – LUKS „Gryf" Bujny/ Podnoszenie ciężarów – 980
III Szymon Jeż – GUKS Gorzkowice/Piłka nożna – 623

 

- Ten plebiscyt był wyjątkowy z tego powodu, że zwycięzców wybierali sami kibice w mediach społecznościowych. Bardzo dziękuję tym, którzy zagłosowali, bo bez tych głosów nie wybralibyśmy naszych laureatów. Patrząc na efekty tego plebiscytu, będziemy go w tej formule kontynuowali w następnych latach i mam nadzieję, że sportowcy dostarczą nam tyle radości, że tych głosów będzie jeszcze więcej - podsumował Piotr Wojtysiak.

Przewodniczący Ludowych Zespołów Sportowych, Marek Mazur wręczył także dodatkowe nagrody od LZS dla:
- Tomasz Woźniak (trener) LUKS „ATHLETIC" Wola Krzysztoporska/Zapasy – 464
- Oskar Jamorski (nadzieja sportowa) UKS „Snikers" Rękoraj/Bilard - 291


Zainteresował temat?

2

2


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_aaa ~go?ć_aaa (Gość)11.03.2021 21:23

Kto jest kim na tych zdjęciach w galerii?

10


Draco ~Draco (Gość)10.03.2021 22:24

To nie konkurs na najlepszego sportowca, tylko na osobę, która ma najwięcej znajomych na fejsie, którzy polajkują post. Każdyz tych sportowców prosił o lajki, żeby zostać najlepszym. W czym ? Lajkowaniu. Poza tym jak porównywać tenisistkę stołową z zapasniczką? Trzeba było zawody zrobić - set zapasów, set tenisa.

241


kanciasty kangur ~kanciasty kangur (Gość)11.03.2021 23:49

Maski na gębach, a na dłoniach rękawiczki-prezerwatywy. Przecież po kilku minutach to dłonie w takich rękawiczkach "pływają". Maskarada pełną gębą. Jeszcze trochę, to się będą stretchem owijać, i zamiast ludzi po ulicach będą paradować zafoliowane kokony.

20


Sika ~Sika (Gość)11.03.2021 12:10

Kamil Z. o włos od zwycięstwa.

20


Zdjęcie 6 ~Zdjęcie 6 (Gość)11.03.2021 06:16

Co to za rodzaj maseczki?

51


Mila ~Mila (Gość)11.03.2021 11:05

Zdjecia w maskach. Tacy znani ze trzeba ich zakryć.

20


zalane ~zalane (Gość)10.03.2021 22:42

Każdy wie, że najlepszy sportowiec to Kamil Majchrzak.

66


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat