Znamy już dokładne terminarze piłkarskich rozgrywek

ePiotrkowRegion Czwartek, 05 marca 20203 2865
Piłkarze grający w piotrkowskiej okręgówce oraz klasach A i B niebawem wznowią rozgrywki. Jako pierwsi na boiska w rundzie wiosenne wybiegną zawodnicy rywalizujący w klasie okręgowej oraz klasie A.
Fot.: www.pixabay.com

W klasie okręgowej  prowadzi Skalnik Sulejów, który o jeden punkt wyprzedza KS Paradyż i o dwa KS Niedośpielin.

 

 

W klasie A, zarówno w pierwszej, jak i drugiej grupie, liderzy mają dużą przewagę nad resztą stawki. W pierwszej grupie prowadzi LKS Lubochnia, który ma 33 punkty na koncie, a druga Grabka Grabica zgromadziła w rundzie jesiennej 21 punktów. W drugiej grupie na pierwszym miejscu w tabeli znajduje się z kolei Polonia Gorzędów z 33 punktami na koncie, na drugim plasuje się GKS II Bełchatów, który ma dziewięć punktów mniej.

 

 

W rundzie wiosennej emocji na pewno nie zabraknie podczas rozgrywek w klasie B. W pierwszej grupie prowadzi Pilica Tomaszów Mazowiecki (22 pkt.), ale drugi Błysk Aleksandrów ma zaledwie jeden punkt mniej, a trzecia w tabeli Tęcza Janków zgromadziła dwa punkty mniej niż lider. W drugiej grupie walka też jest bardzo wyrównana, VIS Gidle, Pionier Baby i Victoria Woźniki mają 14 punktów na koncie i o kolejności w tabeli decyduje bilans bramkowy.

 

 

Szczegółowe terminarze każdej kolejki rundy wiosennej znajdziecie tutaj.


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)07.03.2020 19:40

Fajnie by było jakby takie rozpiski były przed każdą kolejka. Głównie chodzi o te adresy stadionów bo czasem ciężko coś znaleźć w internecie

10


gość ~gość (Gość)07.03.2020 06:38

Większe emocje niż w ekstraklasie polskiej

10


Klasa B ~Klasa B (Gość)06.03.2020 21:13

"W drugiej grupie walka też jest bardzo wyrównana, VIS Gidle, Pionier Baby i Victoria Woźniki mają 14 punktów na koncie i o kolejności w tabeli decyduje bilans bramkowy." - otóż nie. W tym przypadku czyli przy równej liczbie punktów trzech drużyn o kolejności w tabeli decyduje tzw. "mała tabelka" czyli bilans bezpośrednich spotkań pomiędzy tymi trzema zainteresowanymi drużynami. Gdyby decydował bilans bramkowy na pierwszym miejscu byłaby drużyna Woźnik (+13), na drugim Baby (+12), na trzecim Gidle (+5) a bilans bezpośrednich spotkań jest następujący: VIS Gidle 1:1 Pionier Baby, Victoria Woźniki 1:3 VIS Gidle, Pionier Baby 1:1 Victoria Woźniki stąd w tabeli na 1. miejscu jest VIS Gidle (4 punkty w małej tabeli), na 2. miejscu Pionier Baby (2 punkty) i na 3. miejscu Victoria Woźniki (1 punkt). Pozdrawiam ;)

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat