Zmieniał kody kreskowe, aby zaniżyć ceny

Policja KMP Piotrków Piątek, 08 maja 202021 16876
Nawet 8 lat więzienia grozi 34-latkowi z powiatu piotrkowskiego, który kupował perfumy po zaniżonej cenie, bo zamieniał kody kreskowe. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów i usłyszał już zarzuty oszustwa.
fot. KMP Piotrków

34-letni mężczyzna został zatrzymany 6 maja przez ochroniarzy w jednej z drogerii, a następnie czynności zaczęli prowadzić policjanci z Piotrkowa. Według ustaleń mundurowych, mężczyzna kilka dni wcześniej kupił 6 kosmetyków dla niemowląt w cenie 2,59 zł za sztukę. Następnie kody kreskowe z tych produktów naklejał na perfumy w sklepie. Potem dokonał zakupu przy kasie samoobsługowej po zaniżonej cenie. Podczas przeszukania policjanci znaleźli u 34-latka 7 flakonów perfum pochodzących z kradzieży.


Mężczyźnie przedstawiono łącznie 7 zarzutów, a za popełnione przestępstwa grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (21)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)08.05.2020 16:56

W sumie to działał w słusznej sprawie.

44


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat